Opinie o Kis-Project Sebastian Grabowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kis-Project Sebastian Grabowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kis-Project Sebastian Grabowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kis-Project Sebastian Grabowski w Warszawa

Sprawdzone Nowy wpis

Sebastian Grabowski który prowadził Kis Projekt (usunięte przez administratora) ludzi pod firmą SBN Development - ma postawione zarzuty prokuratorskie - raczej pójdzie siedzieć Prawdopodobnie właścicielem SBN była jego spółka zarejestrowana w raju podatkowym - może mieć gorąco. Nie polecam współpracy. (usunięte przez administratora) pierwsza klasa

obrońca Nowy wpis

Idealnie to nigdzie nie jest a w każdej firmie może zdarzyć się gorszy czas.

Okradziona Nowy wpis
@obrońca

Ten zły czas trwał bardzo długo (usunięte przez administratora) mnóstwo firm. Zaplanowane działanie a nie gorszy czas. Po gorszym czasie jest przepraszam i wyznaczenie terminu spłaty. A w tym przypadku ukrywanie sie i straszenie. Zrobisz co zechcesz ale ostrzegłam.

Seb Nowy wpis
@Okradziona

Potwierdzam , to jest gośc który sie ukrywa , ja wygrałem sprawe ale nie ma z czego egzekwować

Czy Kis-Project Sebastian Grabowski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Okradziona

Serio chcesz pracować u tego oszusta ? Jeśli lubisz pracować za darmo to droga wolna. On ma więcej pozwów i zarzutów niż włosów na głowie.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Kis-Project Sebastian Grabowski?

Raven

Przeczytaj wpisy , to od razu odechce Ci sie myśleć o współpracy z tym typem. człowiek już dawno tej firmy nie prowadzi, ukrywa się , ma pozakładane sprawy w prokuratur ei sądach , ja osobiście mam nakaz zapłaty, ale kasy nie ma. czy ktos wie na jakim etapie jest sprawa prokuratury? kto jeszcze walczy ? bo wiem że co poniektórzy odpuścili .

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Kis-Project Sebastian Grabowski na stanowisko Pracownik produkcji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Karol

Bardzo trudno sprawdzić dane o firmie. Może ktoś podpowie czy firma normalnie działa?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Kis-Project Sebastian Grabowski?

opinie dotyczą kis projekt S Grabowski nie mylić z inna firmą o zbieżnej nazwie ten człowiek tj Sebastian Grabowski to (usunięte przez administratora) a firma juz dawno nie istnieje - pozostało tylko formalności

Olek

Zastanawiająca cisza, zdawkowe wpisy . Ciężko dowiedzieć się coś więcej a chciałbym dostać się tu do pracy.

Pracowałem u niego do 2008 r. i było ok, pieniądze na czas, powyżej średniej i tyle co umówione (+ obiady, kwatery). Wtedy kierownikiem był młody koleś, czasem kawał ...ale sprawiedliwy i robota szła do przodu. Chyba zaczęło się psuć coś jak pojechali na robotę do Świecia ...etc.

Odp sbn

Czy ten gosc to ten sam ktory prowadzi sbn capital ma.ok 38 lat

Tak

@Odp sbn

Oszust. Nie płaci kasy i nieważne że wykonałeś ją dobrze i w terminie.

ur. 78

i wszystko wtemacie

SBN

Panie Pawle , firmy Kis Projekt najprawdopodobniej już nie ma lub jest tylko na papierze, osobiście ostrzegam przed osobami Zarządzającymi tj Sebastianem Grabowskim, którego działania w nawiązywaniu kontaktów ukierunkowane są na pobieranie zaliczek i nie wywiązywanie się ze swoich zobowiązań. Jak wcześniej pisałem warto jest w tej sprawie kontaktować się z firmą Oaza Bud oraz ES Invest w której był wpierw kierownikiem a potem dla tej że samej firmy był podwykonawcą , również ta firma ma problemy z pieniędzmi jak i jakością wykonanych prac. Jeśli ktoś poszukuje tego Pana to polecam okolice ulicy Kłobuckiej 8 gdzie ten typ jest często widywany ze swoją byłą oraz już teraźniejszą żoną która o dziwo założyła z nim kolejną spółkę tym razem spółkę komandytową gdzie odpowiedzialność nadal spada na sbn capital

MTP
@SBN

Potwierdzam że Pan Sebastian nie płaci za wykonane zlecenia mimo podpisanego odbioru bez uwag. Kwituje stwierdzeniem - cytuję '' jak Edyta bądź Kotowski mi zapłacą w dowolnej kolejności to Pani tez zapłacę''. Widziałam dokumenty wpłat od Pana Kotowskiego i Pani Edyty wiec jest to kłamstwo.Jak najdalej od tej firmy.

@MTP

MPT czy zabezpieczyłaś się u zleceniodawców, moim zdaniem musisz przycisnąć inwestorów a Ci zapłacą albo demontuj co Twoje . Niestety Targowa już się kończy a Marki już de facto skończone polecam zajecie się sprawą w sposób sądowy , niestety trochę pieniędzy pójdzie ale czym więcej ludzi go będzie ścigać tym łatwiej, a pieniądze które nakradł gdzieś wypłyną. pozew niby zbiorowy Inwestora z jednej z inwestycji widzę ciężko i jakoś nie idzie to do przodu

@SBN Czy byłeś pracownikiem firmy Kis-Project Sebastian Grabowski? Jeżeli tak, napisz proszę coś więcej o tej firmie. Oceniłeś negatywnie kwestię wynagrodzenia. Czy udało Ci się oprócz tej jednej negatywnej rzeczy, znaleźć coś pozytywnego w tej firmie? Czy firma oferuje umowę o pracę? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

@Paweł

ten człowiek nie zatrudnia ludzi tylko podwykonawców i im nie płaci , jedyne co dobrze robi to zdobywa zaufanie, inteligentny i potrafiący manipulować ludźmi. Pawle czy robiłeś coś z tym człowiekiem ?

mtp
@Paweł

Ja byłam podwykonawca na budowie Targowa i Marki. W zakresie stolarki drzwiowej , okiennej , bram garażowych.

Podwykonawca na Tragowej Ząbki

Uwaga na ta firme i S Grabowskiego , inwestycja przy Targowej w Ząbkach jak i Zagłoby w Markach to fikcja. Firma ta wzięła zaliczki i nie dokończyła inwestycji. nie płaci podwykonawcom, na pytania czemu wskazuje wine inwestora o niewypłacalności co nie jest prawą. Inwestorzy i Podwykonawcy poszkodowani sprawy karne i gospodarcze w toku. w razie pytań wystarczy spytań Inwestora Oaza Bud Ząbki lub ES Inwest Marki

Sbn

W 2016 zalozyl sp zoo smb capital pod koniec 2017 zalozona spolka.komandytowa gdzie komandytariuszem najprawdopodobniej jest jego zona ta pierwsza i pewnie tez ja zbajerowal. Pewnie szykuje.znowu jakis.walek Budowy targowa w zabkach dla.oaza.bud oraz dla.swojej bylej partnerki w.markach przu zagloby zszedl z budow nie placac olbrzymich pieniedzy podwykonawcom jak i biorac wielkie zaliczki tu akurat glupora inwestorow. Uwaga to jest inteligentny oszust i dobry bajerant. Trzymac sie z daleka. Czy ktos ma aktualne dane dotyczace innych inwestorow i budow. Jak ktos ma podawajcie ulice czy namiary

NiePłaciKasy

jan
@Paweł

Paweł możemy pogadać o nim?

Witam mógłbyś podać mi na jakich budowach dla niego pracowałeś? Może wiesz dla kogo on teraz coś robi?

Bob Budowniczy

[usunięte przez moderatora] jakich mało !!! Nie polecam !!! Nie płaci kasy !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kis-Project Sebastian Grabowski - Warszawa

Kis-Project Sebastian Grabowski