FUH MEGA

Cieszyn

Opinie o FUH MEGA

eroak

a teraz nie widziałem nikogo do firmy ubezpieczeniowej jednak.. wydaje mi się, że można u ncih na pewno zarobić dobrze na ubezpieczeniach, bo mają dobre ceny.

No przyznam że jeśli jest tak źle to jest nabór na kasy w auchanie, a i sfera 2 i gemini park się otwierają tyle możliwości bezpośredniego kontaktu z klientem no i ciągle poszukiwani są przedstawiciele firm ubezpieczeniowych. Wachlarz nie ograniczony. I całe pole do popisu kreatywności.

Joanna

Najbardziej nie podoba mi się w FUH MEGA : że jest to praca, w której za mało mam bezpośredniego kontaktu z klientem, czy załogą firmy, przez co to staje się nużące i hamuje moją kreatywność. Jestem energiczną osobą, dlatego teraz wiem, że potrzeba mi kontaktu z drugim człowiekiem, by czuć się lepiej i by czuć przynależność do zespołu, co sprawia, ze moja praca staje się o wiele bardziej efektywna. Oprócz tego brak szkoleń ...

Zostaw opinię o FUH MEGA - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUH MEGA