Firma Merkury Henryk D Aystetten

Olsztyn

Firma Merkury Henryk D Aystetten

Opinie o Firma Merkury Henryk D Aystetten

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuza

d` Aystetten Henryk przyjal ode mnie zlecenie na wykonanie opinie rzeczoznawczej. Przed tym jak zlecenie przyjal informowalam go, ze sprawa jest pilna ze wzgledu na terminy. Zalezalo mi tez na pewnosci, ze podejmie sie sprawy. Zapewnial, ze tak. Przyjechal na budowe, obejrzel ja, zrobil zdjecia, wyjal nie pytajac mnie o zdanie z akt budowy projekty (pozniej mnie tylko poinformowal, ze je ze soba bierze), wzial pieniadze i zobowiazal sie w krotkim czesie wykonac opinie. Od wyjazdu z budowy dlugio sie nie odzywal i nie odpisywal na maile. Podczas rozmow telefonicznych okazywalo sie, ze nawet nie zapoznal sie z aktami sprawy i caly czas opowiadal jak duzo ma spraw w ktorych bierze udzial jako rzeczoznawca. Nagle okazalo sie, ze musi raz jeszcze jechac na budowe ale jest mu na nia za daleko. Miedzy telefonami jakie do niego wykonywalam, mijaly tygodnie.Nagle za posrednictwem kolegi poinformowal mnie,ze rezygnuje ze zlecenia. Gdy mu przypomnialam, ze zawarl ze mna umowe i wzial pieniadze napisal 23 wrzesnia: "Zrobię tę opinię, ale uprzedzam, że trudno będzie określić wartość prac naprawczych. " Jednak z umowy sie nie wywiazal i juz 26 wrzesnia napisal do mnie pisemko pelne nieprawdziwych twierdzen, jednoczesnie odsylajac mi projekt i kilka dokumentow, ktore mu zostaly przeslane. Oczywiscie Pan Henryk nagle zapomnial ile wzial ode mnie pieniedzy oraz jaka zawarl ze mna umowe i zwrotu pieniedzy nie ma do dzis tak jak i opinii. Dostalam tez maila z ktorego dowiedzialam sie: " Nigdy nie powiedziałem Pani, że jestem rzeczoznawcą budowlanym "

Zostaw opinię o Firma Merkury Henryk D Aystetten - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Merkury Henryk D Aystetten