Opinie o Kamat Kasiak Tomasz w Rudna Wielka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kamat Kasiak Tomasz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kamat Kasiak Tomasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamat Kasiak Tomasz w Rudna Wielka

Klient

Wykonawca niesłowny - miałem zarezerwowany u niego termin robót brukarskich od lutego, a w maju powiedział że tego u mnie nie wykona bo postawione zostały słupki ogrodzeniowe - wjazd 4m i można drugim przejazdem dojechać na tył domu i tam też dowieźć materiały, ale wg niego się nie da. Chyba przyzwyczajony robić w szczerym polu lub parkingi pod supermarketem, a nie kostkę koło domu jednorodzinnego, więc ucieka ze zlecenia w ostatniej chwili.

Tomasz Kasiak Nowy wpis
@Klient

Drogi Panie proszę pokazać ten drugi wjazd.Ponadto byłem u Pana dwa razy i już po rozmowie zauważyłem że wie Pan wszystko i zna się Pan na wszystkim najlepiej.Życze Panu by nowa ekipa ogarnęła temat i wykonała kostkę choć trochę ładniej niż schody które robił Pan sam.Jeszcze raz wszystkiego dobrego.Tomasz K.-wlascicielfirmy

Klient Nowy wpis
@Tomasz Kasiak

Od razu Pan wiedział kto napisał ten temat, czyli pamięta Pan komu w ostatniej chwili odmówił wykonania robót brukarskich, na które umawialiśmy się od kilku miesięcy. Zostałem w środku sezonu na lodzie i z projektem za 800zł - kaucja w składzie kostki który Pan polecił. A drugi wjazd to przejazd 4m do działki niezabudowanej powyżej mojego domu. To działka szwagierki, co Panu mówiłem, więc można na nią wjechać i składować materiały, szerokość 4m, więc da się tam wjechać każdą ciężarówką. Na tą działkę można też wywozić ziemię z wykopu, więc warunki do pracy dobre, tylko Panu pewnie nie odpowiada że klient ma coś do powiedzenia, jak Pan to nazywa "wszystko wie". Życzę klientów którzy nie rozmawiają za dużo, nie mają swoich pomysłów na temat otoczenia swojego domu, tylko dostosowują się do tego żeby brukarzowi było dobrze robić swoją robotę. A schody które sam sobie zrobiłem to moja sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamat Kasiak Tomasz - Rudna Wielka

Firma Kamat Kasiak Tomasz prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• POMOCNIK BRUKARZA., Rzeszów - Marzec 2022

Czy pracujesz w firmie Kamat Kasiak Tomasz lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Kamat Kasiak Tomasz
  • 299