Opinie o Damar Harald Bussek w Rudno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Damar Harald Bussek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Damar Harald Bussek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damar Harald Bussek w Rudno

Kamilek798

Zazdrość was zżera nie obrazu Rzym zbudowano w miarę możliwości idą do przodu a co do sprzętu to nie jeden może pozazdrościć takich maszyn.

Były klient Nowy wpis
@Kamilek798

Tak w 2015roku sprzet byl niczego sobie, kiedy Paweł, Tomek czy Darek o niego dbali. Na chwilę obecną ta firma i kombajny to (usunięte przez administratora) W sezonie jezdzą nimi ludzie z łapanki, czy dzieci 14sto letnie.... więcej w sezonie stoja niż koszą. A własciciel nie zna się na niczym. Zresztą klientów starcili już wszystkich wokoło.

Hanek Nowy wpis
@Były klient

Jeszcze koszą

Bożena Nowy wpis

Pisaliście wcześniej że W sezonie jeżdżą nimi ludzie brani z łapanki to skoro tak jest to jak wygląda rekrutacja na te prace sezonowe? Jak wiele osób zatrudnia na te letnie zajęcia, gdy jest więcej pracy?

Były kombajnista Nowy wpis

(usunięte przez administratora) po 2 latach nadal nie ma wynagrodzenia za wykonaną prace.

Z pierwszej ręki

Właściciel to człowiek przekręt. Do naszej firmy trafił list od prawnika jednego z klientów firmy DAMAR w którym informowano nas o zobowiązaniu DAMARu wobec niego na kwotę ponad 70.000zł i jesli mamy cos do zapłaty wobec damaru zeby przelać to na ich konto zeby pokryc część zobowiązania. Nasz szef dzwonił do tej firmy ktorej damar wisi kasę to gosciu byl na skraju wyczerpania nerwowego, powiedział ze sądzil się z damarem ponad 6 lat i w sumie starcil okolo 440.000zł przez nich. Każdy kto współpracował z damarem z rudna predzej czy pózniej będzie stratny o to DUZO. A jak nie poeniądze to opinię. Busek rozsiewa plotki o kazdym kto jest mu niewygodny lub nie robi po jego mysli, czyli za darmo... nie zaczymajcie współpracy z nimi!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Damar Harald Bussek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Właściciel firmy Harald Bussek to kompletny oszyst. Nie wywiązuje się z danego słowa. Nie warto nawiązywać z nim współpracy. Wartościowi pracownicy dawno go opuścili, uciekli z tonącego okrętu. Większość kontaktów z klientami kończy się sparawami w sądzie... Albo za jego długi albo za brak kompetencji do wykonania zleconej roboty. Nie polecam.

Kamil

@CSMO żadnych pozytywów nie można znaleźć ?

CSMO

Najmniej słowa firma z jaka mieliśmy do czynienia. Szef niepotrafi się wysłowić. Swoją drogą mam wrażenie, że nienależy do zbyt rozgarniętych ludzi. Bardzo nie polecam...

xxxvmb

Dylus - 2012-12-30 18:51:31 O firmie wiele słyszano złego ,podobno całość jest na głowach kombajnistów którzy nie mają tam lekkiego życia Sprzęt niby w miarę możliwości czuć nowością lecz nie wygląda tak Wielkie straty ziarna są za nimi . + firmy jest taki że są szybcy i solidnizgadzam się . szef 1000 km dalej i chce rządzic firmą firma jest nie słowna mówią co innego i robią co innego kombajny robią więcej km po drodze niż na polach nie polecam tej firmy słyszałem również ze każdy w tej firmie jest szefem własnego losu . widziałem ich w pracy u Państwa (usunięte przez administratora) . dużo strat . co prawda maszyny b.fajne ale reszta to nie zbyt

Dylus

AgroEKO

Zgadzam się z wypowiedzą wyżej .. Kosili u sąsiada Amatorzy na 100% Kombajny wymagają generalnego remontu Do usług się one nie nadają . Jedyny plus tego jest taki że nie trzeba po ich usługach siac zboża bo już jest zasiane Kombajnista (usunięte przez administratora) Bardzo wporządku chłop . Moim zdaniem marnuje się w tej firmie

Dejv

Haha Firma to sami amatorzy Na pracy znają się 3 osoby (usunięte przez administratora). którzy sie zresztą tam tracą swoją wartosć (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Damar Harald Bussek - Rudno

• Jak się pracuje w Damar Harald Bussek?

Zobacz opinie na temat firmy Damar Harald Bussek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Damar Harald Bussek