Damar Harald Bussek

Rudno

Opinie o Damar Harald Bussek

Kamilek798

Zazdrość was zżera nie obrazu Rzym zbudowano w miarę możliwości idą do przodu a co do sprzętu to nie jeden może pozazdrościć takich maszyn.

xxxvmb

Dylus - 2012-12-30 18:51:31 O firmie wiele słyszano złego ,podobno całość jest na głowach kombajnistów którzy nie mają tam lekkiego życia Sprzęt niby w miarę możliwości czuć nowością lecz nie wygląda tak Wielkie straty ziarna są za nimi . + firmy jest taki że są szybcy i solidnizgadzam się . szef 1000 km dalej i chce rządzic firmą firma jest nie słowna mówią co innego i robią co innego kombajny robią więcej km po drodze niż na polach nie polecam tej firmy słyszałem również ze każdy w tej firmie jest szefem własnego losu . widziałem ich w pracy u Państwa (usunięte przez administratora) . dużo strat . co prawda maszyny b.fajne ale reszta to nie zbyt

Dylus

AgroEKO

Zgadzam się z wypowiedzą wyżej .. Kosili u sąsiada Amatorzy na 100% Kombajny wymagają generalnego remontu Do usług się one nie nadają . Jedyny plus tego jest taki że nie trzeba po ich usługach siac zboża bo już jest zasiane Kombajnista (usunięte przez administratora) Bardzo wporządku chłop . Moim zdaniem marnuje się w tej firmie

Dejv

Haha Firma to sami amatorzy Na pracy znają się 3 osoby (usunięte przez administratora). którzy sie zresztą tam tracą swoją wartosć (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Damar Harald Bussek - Rudno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damar Harald Bussek