JARMAR Eksport-Import S.C.

Łąck

Opinie o JARMAR Eksport-Import S.C.

neo

Firma KRZAK !!! Typowi dorobkiewicze!!! Inne są ustalenia ,a realnie jest zupełnie inaczej. Doprosić się o cokolwiek graniczy z cudem !!! Płacą na czas,ale obcinają jak tylko mogą nawet po parę groszy. Firma Dno-nie polecam tam pracować.

budowlaniec

Firma KRZAK !!! Następni [usunięte przez moderatora] , którzy dorobili się na krzywdzie ludzkiej. Płacą oficjalnie i na czas ale ludzi od pracownika do kierownika mają za nic. [usunięte przez moderatora] Ogólnie firma DNO - nie polecam tam pracować.

Zostaw opinię o JARMAR Eksport-Import S.C. - Łąck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JARMAR Eksport-Import S.C.