Pebex II Sp.j. Andrzej Porada Grzegorz Czeczko

Będzin

Opinie o Pebex II Sp.j. Andrzej Porada Grzegorz Czeczko

Najgorsza firma z jaką współpracowałem, [usunięte przez moderatora], wykorzystują pracowników na swoją korzyść, nie wypłacają wynagrodzeń za prace, zatrudniają swoje dzieci które sa na liscie płac a nie pracują, a ludzie na nich robią.Jak się upomnisz o swoja zapłatę za pracę to jeszcze cie upodlą.Mają domy, samochody, zyją w luksuje a ludzi mają w [usunięte przez moderatora]

,,,

mamy 13 maja i wypłaty za marzec jeszcze nie ma... solidna firma, nie ma co....a na pytanie o kasę, jedna odpowiedź... jak nie pasuje to droga wolna, mam ukraińców... faktycznie żenada, panowie, z daleka od tej firmy...

tak, poświęcenie ludzi pracujących, szkoda tylko, że właściciele zalegają z wypłatami po kilka miesięcy... pan [usunięte przez moderatora] nagminnie zbywa zapytania pracowników o zaległe pieniążki chociaż od kontrachentów odebrał zapłatę za wykonane usługi... jak to się w prawie polskim nazywa? [usunięte przez moderatora]? ewentualnych kontrachentów proszę o chwilę zadumy, bo kto wie czy jutro ich nie potraktuje w ten sam sposób co własnych pracowników

Zostaw opinię o Pebex II Sp.j. Andrzej Porada Grzegorz Czeczko - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pebex II Sp.j. Andrzej Porada Grzegorz Czeczko