Muro-Tech Sp. z o.o. w Organizacji

Rzeszów

Opinie o Muro-Tech Sp. z o.o. w Organizacji

rom

Teraz działają pod kolejną firmą TECTUM z dachami i wszystkim, i dalej oszukują wszystkich.

mag

Firma pod inna nazwą JBG Constructions oszukuje podwykonawców. Prezesi Ci sami co w Muro Tech nie polecam. Robota zrobiona dwa lata temu i tylko sąd, nie można się dogadać. ps sprawę przegrali

Jak długo pracowałeś w firmie Muro-Tech Sp. z o.o. w Organizacji? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Muro-Tech Sp. z o.o. w Organizacji - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muro-Tech Sp. z o.o. w Organizacji