Aqua Instal Przedsiębiorstwo Ewa Kułak-Wróbel

Opinie o Aqua Instal Przedsiębiorstwo Ewa Kułak-Wróbel

Piotr Dębosz

Firma godna polecenia.

Tomasz

Nie rozumiem tych negatywnych opinii i ciesze sie ze nie sugerowałam sie nimi zanim rozpocząłem współpracę z Panią Ewą.Jak dla mnie bardzo rzetelna firma i byłam zadowolony z usług.

Basia

Zgadzam się z negatywnymi opiniami i nie polecam.

AGA

Muszę ich pochwalić, bardzo dobrze spisali się podczas montażu instalacji grzewczej w moim mieszkaniu. Szybko i sprawnie.

Tina

Wspaniała firma, szybko i profesjoanlnie wykonali instalację grzewczą w moim mieszkaniu, to znakomici profesjonaliści, polecam.

xxx

żałosne

Paulina
@xxx 14.07.2012, 20:58
żałosne

Żałosna to jesteś ty Anita.i daj im spokój ;-)

Kamil

Czy znam firmę AQUA INSTAL? Oczywiście, że tak miałem z nimi wiele razy do czynienia.. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Aqua Instal Przedsiębiorstwo Ewa Kułak-Wróbel - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aqua Instal Przedsiębiorstwo Ewa Kułak-Wróbel