Opinie o Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont w Sufczyn

counter
1 1 6 5 1
Artur Nowy wpis

Najłatwiej jest narzekać i oskarżać mimo, że brak konkretnych argumentów potwierdzających narzekanie.

Tadek Nowy wpis

Nie polecam! 0 szacunku do pracownikow. Rodzinny biznes, nic wiecej..... Brak profesjonali. Unikajcie kontaktu z bylym kierowca, ktory "rzadzi" nieprofesjonalnie - Pawel Pabian.

anonymous Nowy wpis
@Tadek

witam, panie Tadeuszu, jakos nie przypominam sobie zeby mial ktos do mnie pretensje, chyba ze bał sie pan powiedziec, prosto w oczy w czym problem. Widze ze pisac na forch panu łatwiej, tylko czemu pani sie nie przedstawi z imienia i nazwiska na forum, czego pan sie wstydzi, łatwiej pisac czyjes imie i nazwisko. Pozdrawiam Paweł Pabian

zawodowiecxxx Nowy wpis
@Tadek

Co ty piszesz Tadziu ?Jesteś pijany? Jesteś naćpany?Czy może ci żal że nie możesz pracować w tej firmie , a może pracowałeś tylko coś zawaliłeś ?. Nie ma lepszego spedytora niż kierowca który spędził 20 lat jako kierowca zawodowy jeżdżąc po Europie. To jest jedyna kompetentna osoba która potrafi zrozumieć kierowce, ale ty chyba wolisz aby cię prowadziła dziewczynka na stażu która widziała Tira jak jechał drogą i tyle ma pojęcia o transporcie , przychodzi do pracy o 8:00 a wychodzi o 16:00 i wyłącza telefon jest po pracy a my kierowcy zostajemy sami sobie pozostawieni, a na drugi dzień załaduje cię wiatrakami i jedziesz gdzieś w pola gdzie cię rozładują , a jak się zakopiesz to mają cię w (usunięte przez administratora) Znam Pana Pawła i wiem że jeśli do niego zadzwonię nawet w środku nocy to nigdy Cię nie zostawi tylko pomoże.

były pracownik

Firma bau-mont obóz pracy.Praca 7 dni w tygodniu z sobotami i niedzielami.Większość pracy to prace w nocy po dziesięć godzin również w soboty i niedziele.W miesiącu masz ponad 300 godzin a zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy.Nie ma żadnych dodatków za soboty i niedziele jak również za nocki.Jak zaczniesz nocki to ciągniesz je przez trzy lub cztery tygodnie bez przerwy.Praca przeważnie w delegacji po całej Polsce po galeriach i marketach.Jak zachorujesz to zostaniesz zwolniony.Ostatnio właśnie zostało zwolnionych czterech pracowników .

Mateusz
@były pracownik

Wiesz za zamiatanie galeri większych pieniędzy się nie da zarobić...wiadomo jest ci przykro masz zwątpienie jesteś wkrzony bo nie masz pracy ale to nie znaczy ze masz pisać zle rzeczy o firmie która. Jest naprawdę okej a zarobki są wystarczające..

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont - Sufczyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad