Opinie o Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont w Sufczyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont w Sufczyn

Xxxx Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Ustalają na umowie xx a pod stołem resztę jeśli maja cię zwolnić zostawiają tylko to na umowie . Nie szanują pracownika

Bagry Nowy wpis

Jeżeli chodzi o firmę Bau Mont to nie mam żadnych zastrzezen. Pracodawca, włascicel firmy to bardzo wyrozumiały człowiek, dba o pracownikow, jezeli jestes dobry w tym co robisz to stawka jest zwiekszana. Serdecznie polecam!

Świeżym Nowy wpis

Jest dobrze. Jak pracujesz tak zarabiasz. Wiadomo, że zawsze mógłby być lepiej ale jakiej firmy to nie dotyczy?

Artur Nowy wpis

Najłatwiej jest narzekać i oskarżać mimo, że brak konkretnych argumentów potwierdzających narzekanie.

Firma Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tadek

Nie polecam! 0 szacunku do pracownikow. Rodzinny biznes, nic wiecej..... Brak profesjonali. Unikajcie kontaktu z bylym kierowca, ktory "rzadzi" nieprofesjonalnie - Pawel Pabian.

@Tadek

witam, panie Tadeuszu, jakos nie przypominam sobie zeby mial ktos do mnie pretensje, chyba ze bał sie pan powiedziec, prosto w oczy w czym problem. Widze ze pisac na forch panu łatwiej, tylko czemu pani sie nie przedstawi z imienia i nazwiska na forum, czego pan sie wstydzi, łatwiej pisac czyjes imie i nazwisko. Pozdrawiam Paweł Pabian

zawodowiecxxx
@Tadek

Co ty piszesz Tadziu ?Jesteś pijany? Jesteś naćpany?Czy może ci żal że nie możesz pracować w tej firmie , a może pracowałeś tylko coś zawaliłeś ?. Nie ma lepszego spedytora niż kierowca który spędził 20 lat jako kierowca zawodowy jeżdżąc po Europie. To jest jedyna kompetentna osoba która potrafi zrozumieć kierowce, ale ty chyba wolisz aby cię prowadziła dziewczynka na stażu która widziała Tira jak jechał drogą i tyle ma pojęcia o transporcie , przychodzi do pracy o 8:00 a wychodzi o 16:00 i wyłącza telefon jest po pracy a my kierowcy zostajemy sami sobie pozostawieni, a na drugi dzień załaduje cię wiatrakami i jedziesz gdzieś w pola gdzie cię rozładują , a jak się zakopiesz to mają cię w (usunięte przez administratora) Znam Pana Pawła i wiem że jeśli do niego zadzwonię nawet w środku nocy to nigdy Cię nie zostawi tylko pomoże.

Firma bau-mont obóz pracy.Praca 7 dni w tygodniu z sobotami i niedzielami.Większość pracy to prace w nocy po dziesięć godzin również w soboty i niedziele.W miesiącu masz ponad 300 godzin a zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy.Nie ma żadnych dodatków za soboty i niedziele jak również za nocki.Jak zaczniesz nocki to ciągniesz je przez trzy lub cztery tygodnie bez przerwy.Praca przeważnie w delegacji po całej Polsce po galeriach i marketach.Jak zachorujesz to zostaniesz zwolniony.Ostatnio właśnie zostało zwolnionych czterech pracowników .

Mateusz
@były pracownik

Wiesz za zamiatanie galeri większych pieniędzy się nie da zarobić...wiadomo jest ci przykro masz zwątpienie jesteś wkrzony bo nie masz pracy ale to nie znaczy ze masz pisać zle rzeczy o firmie która. Jest naprawdę okej a zarobki są wystarczające..

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont - Sufczyn

• Jak się pracuje w Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piotr Świgut Firma Handlowo-Usługowa Bau-Mont
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 485
    32-852 Sufczyn