Bau-Mont Firma Handlowo-Usługowa Piotr Świgut

Sufczyn

Opinie o Bau-Mont Firma Handlowo-Usługowa Piotr Świgut

były pracownik

Firma bau-mont obóz pracy.Praca 7 dni w tygodniu z sobotami i niedzielami.Większość pracy to prace w nocy po dziesięć godzin również w soboty i niedziele.W miesiącu masz ponad 300 godzin a zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy.Nie ma żadnych dodatków za soboty i niedziele jak również za nocki.Jak zaczniesz nocki to ciągniesz je przez trzy lub cztery tygodnie bez przerwy.Praca przeważnie w delegacji po całej Polsce po galeriach i marketach.Jak zachorujesz to zostaniesz zwolniony.Ostatnio właśnie zostało zwolnionych czterech pracowników .

Mateusz
@były pracownik 28.03.2017 08:54

Wiesz za zamiatanie galeri większych pieniędzy się nie da zarobić...wiadomo jest ci przykro masz zwątpienie jesteś wkrzony bo nie masz pracy ale to nie znaczy ze masz pisać zle rzeczy o firmie która. Jest naprawdę okej a zarobki są wystarczające..

Zostaw opinię o Bau-Mont Firma Handlowo-Usługowa Piotr Świgut - Sufczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bau-Mont Firma Handlowo-Usługowa Piotr Świgut