Gran-Tech Grzegorz Kulas

Przeworsk

Opinie o Gran-Tech Grzegorz Kulas

nnn

To prawda ja pracowałem 5 miesięcy umowy tym czasowe, ale przyzwyczaiłem się i pewnie robił bym dalej gdyby nie fakt , że nie przedłużyli mi umowy . Sami narzekają , że nie ma ludzi do pracy a jak mają to nie szanują. Ci co pracują po 3 -4 lata to umowę mają na stałe to im jest lepiej . Gran Tech ( usunięte przez administratora ) dla ambitnych : woda do picia albo z kranu albo własna , ciuchy własne przerwa 15 minut i ciągle więcej i więcej . A w powietrzu pył : guma drobinki, metalu, i bawełny człowiek po tygodniu czasu łapał jakieś dziwne zatrucia. I to za( usunięte przez administratora ) ciekawe poco skoro tyk farb i kleju nic nie ruszy . Nie polecam

avi

zgadzam sie z toba bo jak ktos chce zarobic na cukierki lub na dobra czekolade to tylko do grand techu bo ta osoba co robi cztery lata to mieszka w namiocie bez oplat

aron

jak ci chodzi zarobic na cukierki to te grosze ci wystarcza ale masz ( usunięte przez administratora ) zeby tam robic i jeszcze tyle lat

an

Ja tam robie 4 rok i nie nazekam na zarobki . owszem jest goraco w lecie ale da sie wytrzymac . a jak komus sie nie chce robic kombinuje z chorobowym to i malo zarabia .

ja tez tam pracowałem rok i radze omijać ten zakład .a co chodzi o opinie to radził bym posłuchac pracowników i opini jakie panują w zakładzie .( usunięte przez administratora ) .pozdrawiam

Sasza

Nie słyszałem jeszcze nigdzie dobrego zdania o tym ( usunięte przez administratora ) jak myślicie dlaczego? Tam pracownik jest NICZYM! o warunkach pracy nawet nie wspominam bo tego się nie da opisać.

remi77

bez przesady

łysy

Wszystkim którzy chcą pracować w tej firmie radzę ich OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Zostaw opinię o Gran-Tech Grzegorz Kulas - Przeworsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gran-Tech Grzegorz Kulas