Opinie o Top Kop Krzysztof Świtaj w Gołdap

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Top Kop Krzysztof Świtaj, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Top Kop Krzysztof Świtaj o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Kop Krzysztof Świtaj w Gołdap

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w Top Kop Krzysztof Świtaj możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Operator Koparko-Ładowarki?

Daria Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych.

Staszek Nowy wpis

@BASST3R Po perwsze są wielkie problemy ze znaleziem fachowca a po drugie to każdy się chwali a faktyczne umiejętności wychodzą w pracy!!

Zainteresowany

Mam pytanie.. Widzialem ogloszenie ze poszukuja operat. maszyny.. Wynagrodzenie jest atrakcyjne i nasow sie pytanie czy oby tyle napewno placa i jak przedstawiaja sie godz. pracy?

@Zainteresowany

Godziny pracy do upadłego pod groźba zwolnienia nie polecam

BASST3R Nowy wpis
@Zainteresowany

kolego przeglądam internet w poszukiwaniu ofert pracy i powiem Ci że oni już od tamtego roku szukają operatorów maszyn, dało mi to do myślenia trochę czy coś jest nie tak z tą firmą skoro szukają operatorów już od pół roku gdzieś

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Top Kop Krzysztof Świtaj na stanowisko Zatrudnimy kierownika robót drogowych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mały

Dużo wymagają, lekko nie jest ale wypłata ok

Zostaw merytoryczną opinię o Top Kop Krzysztof Świtaj - Gołdap

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Top Kop Krzysztof Świtaj
0/5 Na podstawie 0 ocen.