Koliber Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kazimierz Witek

Skwierzyna

Opinie o Koliber Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kazimierz Witek

gość

Witek rozumiem Twoje rozgoryczenie ale taka jest rzeczywistość. Gdyby właściciel tej firmy mógł sobie na to pozwolić pewnie by "trzymał wszystkich pracowników przez zimę". Masz prawo jazdy,świetne uprawnienia, rusz głową. Jest bardzo dużo pracy na międzynarodówki można przez zimę w taki sposób zarabiać pieniądze a nie biadolić co dalej. Pozdrawiam

Witek

hmm bardzo ciekawe "ci co dłużej pracują " jak mają dłużej pracować skoro szef na zimę większość ludzi zwalnia bo niema roboty na tyle ludzi i mówi ze wiosna się odezwie no super ale przez zimę co? zęby w tynk?

Zostaw opinię o Koliber Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kazimierz Witek - Skwierzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koliber Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kazimierz Witek