Lechbudex Lech Pastuszka

Rybnik

Opinie o Lechbudex Lech Pastuszka

Johnny

Pracodawca jest w porządku, daje dobre stawki, po pół roku pracy stawka urosła w moim przypadku o ponad 30%, wypłaty zawsze ma czas, polecam wszystkim zainteresowanym

Andrzej
@Johnny 17.04.2017 16:25

Racja, dobre warunki teraz stawiają

Zenek

Firma płaci na czas, czas pracy nie przekracza norm ,stawki konkurencyjne polecam!

anonimowy

ciezka praca za 6 zl na godzine kpina

stary brukarz

praca w porzadku, ale stawki nie sa ok. 8zl na start po 9-10h.przychoddzisz do pracy na 6:00 a masz placone od 7:00 paranoja. jak dla mnie pracownicy nie sa szanowani.

Mariusz

Brukarz
@Mariusz 26.02.2015 20:33
Firma jest rzetelna, ludzie są ok, wypłaty są zawsze na czas, jeśli ktoś coś potrafi to stawka jest ok...

Wypłaty są na czas, ale stawki w tej firmie nigdy nie były ok, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Brukarz

Nie polecam tej firmy, no chyba że kogoś pasjonuje robota po 10-12 h, za 8 zł na godzinę.

Zostaw opinię o Lechbudex Lech Pastuszka - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lechbudex Lech Pastuszka