Artimex Firma Handlowo-Usługowo-Remontowo-Budowlana Artur Zagórowski

Junoszyno

Opinie o Artimex Firma Handlowo-Usługowo-Remontowo-Budowlana Artur Zagórowski

INWESTOR

WITAM,GORĄCO POLECAM FIRMĘ ARTIMEX, WYKONAWCĘ MOJEJ INWESTYCJI NA MIERZEJI WISILANEJ . PANIE ARTURZE ABY TAK DALEJ POZDRAWIAM I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU ! ADAM.

były pracownik

Niekompetentny pracodawca, nie płaci na czas zarobionych pieniędzy, oszukuje pracowników. Zmienia warunki w trakcie trwania umowy, którą zawiera ustnie. Nie chce rejestrować pracowników i wykorzystuje ich naiwność i trudne sytuacje życiowe. Nie polecam nikomu takiego pracodawcy.

ART

NIE WIEM SKĄD WZIOŁESI TAKIE INFORMACJE NO ALE TRUDNO ,SOM LUDZIE I ....... JA GORĄCO POLECAM I POZDRAWIAM ARTIMEX

S

FIRMA JEST NIE KOMPETENTNA WIĘC NIE WARTO Z NIĄ WSPÓŁPRACOWAĆ

Zostaw opinię o Artimex Firma Handlowo-Usługowo-Remontowo-Budowlana Artur Zagórowski - Junoszyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artimex Firma Handlowo-Usługowo-Remontowo-Budowlana Artur Zagórowski