Żukiewicz Rafał Zakład Robót Ogólnobudowlanych

Biskupice

Opinie o Żukiewicz Rafał Zakład Robót Ogólnobudowlanych

biały murzyn

Firma stoi na syna zadzi ojciec .Najniższa krajowa plus 1 pln dokada wychodzi 8-8.5 trzeba robic po 10 12 godzin dziennie + soboty wszystkie , zero sprzetu narzedzi trzeba miec wasny najepiej bo niema czym robic ,kamia oszukuja ganiaja pomiataja maja pracownika zanic , gdy cos powiedza pochwii mowie ze tak niemówii nawet na badaniach ekarskich oszukuja masz prace dopuszczana do 3m a musisz pracowac na wiekszych wysokosciach i to bez zabezpieczen. co do wyplat placa jak chca . niepolecam nikomu

Zostaw opinię o Żukiewicz Rafał Zakład Robót Ogólnobudowlanych - Biskupice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żukiewicz Rafał Zakład Robót Ogólnobudowlanych