Elmontaż s.c. Stanisław Siniakiewicz & Przemysław Wójcik

Adres: Leona Heyki 2, 70-631 Szczecin

NIP: 9552176687 REGON: 320261388

Elmontaż s.c. Stanisław Siniakiewicz & Przemysław Wójcik

Opinie o Elmontaż s.c. Stanisław Siniakiewicz & Przemysław Wójcik

Masz doświadczenie u nich w pracy na danym stanowisku? Wiesz jak przebiega proces rekrutacji oraz czy jest dużo nadgodzin? Czekamy na Twoją opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Elmontaż s.c. Stanisław Siniakiewicz & Przemysław Wójcik - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmontaż s.c. Stanisław Siniakiewicz & Przemysław Wójcik