Elektro Kampo Instalacje Elektryczne Kamil Pogorzelski

Olszewo-Borki

Opinie o Elektro Kampo Instalacje Elektryczne Kamil Pogorzelski

Jędrek

Bardzo solidna firma. Pracownicy bardzo młodzi ale znają się na rzeczy. Powierzone pracę wykonują bardzo fachowo, dokładnie i estetycznie. Polecam

dido

bardzo dobre podejście , dużo wykonanych prac na warszawie, wszystkie prace sumienne i zakończone w terminie a płatność co do grosza

romek

Elektronik jeżeli jesteś firmą która współpracowała z EK to napisz jaką ? Z twoich wypowiedzi widać że jesteś jakimś byłym pracownikiem który wyleciał albo za chlanie albo za kradzież . Jak by było tak jak mówisz to by nie mieli tyle referencji z firm z którymi współpracują . ,,Jakiś frajer się nudzi i wymyśla absurdy w sumie ten świat jest piękny tylko ludzie to[usunięte przez moderatora] ''!!! Tyle na twój temat

elektronik

co do własciciela to moze wporzadku ale pracownicy to tam nie ma zadnego elektryka!!!!! piją alkohol robią niedbale i wynoszą materiał uważać proszę na nich bo straty mogą być duze

Adam

Potwierdzam solidna firma i właściciel konkretny i uczciwy co najważniejsze !!!

Zostaw opinię o Elektro Kampo Instalacje Elektryczne Kamil Pogorzelski - Olszewo-Borki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro Kampo Instalacje Elektryczne Kamil Pogorzelski