Opinie o Agmar - Budownictwo Marek Piotrowski w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agmar - Budownictwo Marek Piotrowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Agmar - Budownictwo Marek Piotrowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agmar - Budownictwo Marek Piotrowski w Białystok

AL Nowy wpis

Firma nie wypłaciła ludziom pieniędzy za wykonane prace na terenie Warszawy, (usunięte przez administratora)

Emilia Nowy wpis

Od kilku lat brak narzekania na firmę, uregulowali już zaległości? Jak teraz podchodzą do pracowników i podwykonawców - kasa jest na czas i co do złotówki?

Robert Nowy wpis

Faktycznie szkoda zachodu z tą firmą ?

podwykonawca Nowy wpis

Proszę uważać na tą firmę. Banda pajaców i oszustów. Mają masę zaległości, a ten ich prezesina z fryzurą irokeza to totalny oszołom i (usunięte przez administratora) Człowiek, który w życiu słowa prawdy nie powiedział. NIE POLECAM.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agmar - Budownictwo Marek Piotrowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
Adam podwykonawca

Najwięksi (usunięte przez administratora) jakich znam oszukują głównie podwykonawców nie powinni mieć pracy w tym kraju, a właściciel piotrowski (specjalnie z małej litery) to człowiek pasujący raczej aby na targu handlować, chociaż szkoda ludzi bo by oszukiwał......DNO

Zając

Co sądzicie o Agmar jaki pracodawcy? Stanowisko kierownicze

podwykonawca

nie placa , przeciagaja o byle co , szkoda zachodu z ta firma , dyrektor Marek R. nie odbiera telefonu - dla mnie dziecinada - nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Agmar - Budownictwo Marek Piotrowski - Białystok

Agmar - Budownictwo Marek Piotrowski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jana Sobieskiego 14A lok. 1
    15-014 Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042