Opinie o Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o. w Odolanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o. w Odolanów

admin

Krążą różne opowieści ile można zarobić w firmie Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o.. Utnij plotki, napisz na naszym forum ile naprawdę można w niej zarobić.

Byk Nowy wpis
@admin

Dobry zakład i fajne zarobki, jeśli ktoś lubi pracować polecam dobra atmosfera na zakładzie

Byk Nowy wpis
@admin

Nie polecam pracy w tej firmie każdy kto przyjdzie przekona się jak wygląda praca i jakie są zarobki. Na dzisiejsze czasy katastrofa. Minimum 1000 by musieli dorzucić żeby mieć ludzi do pracy.

Na jakie benefity można liczyć w Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o.?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

kie

Ja czekam od ponad roku! Byłem na rozmowie i panowie z którymi miałem rozmowę obiecali że skontaktuje się ktoś niezależnie od wyniku rekrutacji... ...i tak czekam ;-) pozdrawiam panów

Honorata
@kie

Ojojoj.xdd Aż nie mogę się doczekać ich odpowiedzi. ;) Ale faktycznie pewnie jesteś tym niefortunnym przypadkiem, gdzie może im zaginął kontakt do Ciebie czy coś? ;p

Gie
@Honorata

Tak tak. Nie to nie. Jako osoba szukająca pracy też oceniam potencjalnych pracodawców, bo po to jest rozmowa. Jeżeli panowie na rozmowie podkreślali że na 100% będę poinformowany o wyniku rekrutacji, a nie byłem to świadczy o nich i o firmie. Co zrobić...

Bronisław
@Gie

Może się jeszcze odezwą? Czasami okres rekrutacji się przedłuża? Swoją drogą - jak oceniasz rozmowę, powiesz kilka słów na ten temat?

Gie Nowy wpis
@Bronisław

Raczej się nie przedłuża. Sama rozmowa OK, pełna kultura, punktualnie.

Łukasz

Nie polecam, nie szanuja klienta Na mailowe zapytanie o wycene dostałem odp - "Drogo bo daleko"

nnjj
@Łukasz

W sumie to mają rację.

@Łukasz

Potwierdzam, nie szanują klienta, nie odpowiadają na maile a termin dostawy 4 razy przekładany i nadal nic, ale to sprzedawców nie rusza. Widocznie taki standard pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Magdalena

Obiło mi się o uszy, że firma Wiązary Burkietowicz jest aktualnie liderem w produkcji prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna w Polsce. Nie będę ukrywać, iż bardzo interesuje mnie, jak pracuje się w firmie o tak dużej renomie. Czy w związku z tym można tam liczyć na przyzwoite zarobki, czy raczej kształtują się one na przeciętnym poziomie?

Tomasz

@Łukasz Akurat to forum nie służy zostawianiu uwag przez klientów gdyż to miejsce na opinie pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o. - Odolanów

Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o.
  • Kaliska 47
    63-430 Odolanów

Wiązary Burkietowicz M.B. Sp. z o.o.