Maszdach Łyko Marek

Przychojec

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Maszdach Łyko Marek
0 0 6 1

Opinie o Maszdach Łyko Marek

Administrator

Jak wyglądają aktualności firmy Maszdach Marek Łyko? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Franek

Bardzo fachowa robota , polecam .

John

Nie polecam!!! Cieżko sie dodzwonić a jak juz łaskawie odbierze tel to obiecuje, ze przyjedzie jutro a to jutro nigdy nie nadchodzi!!! A na ewentualne poprawki nie ma co liczyć!!!

Bartek

Witam Szczerze nie polecam Bardzo nie fachowe podejście do klienta. Po wykoniu pracy doczekać na poprawki cieknącego komina to istna kpina. Zwodzi z tygodnia na tydzień, nie rozpoczynając prac, nie kontaktuje się z klientem, że się nie przyjdzie w umówionym czasie. Po dwóch miesiącach zwodzenia i obiecywania że już za dzień za tydzień..., ostatecznie nie podejmuje zlecenia zostawiając na lodzie klienta i z niedorobkami.

Zostaw opinię o Maszdach Łyko Marek - Przychojec

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maszdach Łyko Marek