Opinie o Marek Czubek Dach-Kom w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marek Czubek Dach-Kom. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marek Czubek Dach-Kom o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Czubek Dach-Kom w Poznań

Anna Nowy wpis

Hej, chłopak szuka pracy jako dekarz po Poznaniu. Jak zobaczyłam, że Pana firma działa prawie 20 lat to myślałam, że więcej komentarzy tu znajdę od samych pracowników. czy są obecnie przyjmowani?

Roma Nowy wpis

Opinie napisała rodzina albo bliscy znajomi. Partacz, nadawał by się do usterki. Po kilkunastu próbach nie potrafił zrobić dachu, na szczęście inny fachowiec uratował, bo by mnie zalewlo do dziś. Nie polecam.

Koko Nowy wpis
@Roma

Na dodatek ze mnie oszukałaś (usunięte przez administratora)to jeszcze oczerniasz moja firmę na forum nie dotyczących opinii o firmie.Wiem ze mój sukces cie boli ale osiągnąłem go CIĘŻKA PRACA........A ciekawostka ty mieszkasz w bloku, ty nie masz nawet domu ani dachu...

Leon Nowy wpis

Dobrze jest zwracać uwagę, że to jest forum dla pracowników a uwagi lepiej kierować na adres firmy.

Maciej

Super fachowiec,profesjonalista w swoim fachu posiadający olbrzymią wiedzę budowlaną.Super doradztwo,pomoc w organizacji i wyborze odpowiednich materiałów.Zlecony przeze mnie dach wielospadowy o pow.230m2 został wykonany z ogromną precyzją i dbałością o najmniejszy detal.Widać że dla Pana Marka to nie tylko praca to też jego pasja.Z przyjemnością mogę polecić firmę Dach-Kom Pana Marka

Czy po rozmowie w Marek Czubek Dach-Kom rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krzysztof

Witam , zleciłem wykonanie dachu firmie Dach-Kom Poznań , chciałbym przedstawić swoją opinię . Firma Dach-Kom wywiązała się bardzo dobrze z powierzonych prac , właściciel Pan Marek jest profesjonalistą , nie boi się nowych wyzwań , jest na bieżąco z najnowszymi technologiami. Zdecydowanie polecam usługi firmy DACH-KOM, i cenę za wysokiej klasy profesjonalizm.

Artur

Fachowa obsługa na wszystkich etapach realizacji zamówienia: - doradztwo - pomiar - montaż Szybka i profesjonalna obsługa serwisowa po montażu. Jestem bardzo zadowolony z wykonania, dach wykonany tak jak tego chciałem, naprawdę dobra robota. Polecam Dach - Kom i Pana Marka (świetny fachowiec)

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Czubek Dach-Kom - Poznań

Marek Czubek Dach-Kom