Zakład Budowlano-Drogowy Bar-Bet Andrzej Barski

NIP: 9230026640 REGON: 006108566

Zakład Budowlano-Drogowy Bar-Bet Andrzej Barski

Opinie o Zakład Budowlano-Drogowy Bar-Bet Andrzej Barski

mjuhg

Z tego co wiem to nie wypłacaja tam wynagrodzenia pracujesz po 9-11 godz za zadarmo. jesli jestes normalny(czyli nie pijacy) pracujesz za innych bo nie sa w stanie pracowac. Odradzam wspolpracy z ta firma!!!!

Zostaw opinię o Zakład Budowlano-Drogowy Bar-Bet Andrzej Barski - Chobienice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowlano-Drogowy Bar-Bet Andrzej Barski