Gołębiewski Marcin Usługi Budowlane I Transportowe Brukmar

Toruń

Gołębiewski Marcin Usługi Budowlane I Transportowe Brukmar

Opinie o Gołębiewski Marcin Usługi Budowlane I Transportowe Brukmar

Krystyna

Chciałbym ostrzec wszystkich którzy mają zamiar skorzystać z usług firmy brukmar. Gdyż są bardzo nie rzetelni, kostka sie zapada i peka. Wlasciciel mimo wydania rekojmi nie chce naprawic swoich bardzo duzych niedociągnieć. Od 4 miesiecy zwodzi ze przyjedzie ale niestety w dalszym ciagu nie ma szans na naprawe. Jeszcze raz ostrzegam !!!

Zostaw opinię o Gołębiewski Marcin Usługi Budowlane I Transportowe Brukmar - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gołębiewski Marcin Usługi Budowlane I Transportowe Brukmar