Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher

Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher
6 1

Opinie o Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Artur

@Marcin Dzwonnik piszesz, że firma jest godna polecenia, a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się tym, co wiesz na ten temat. @godc każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 30. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Harnaś

Pracodawca godny polecenia płatności jak i atmosfera w jak najlepszym porządku

Marcin Dzwonnik

Firma godna polecenia. Pan Michał jest konkretnym człowiekiem. Polecam.

Jacek

Dodaje swoją opinię nie tylko ze względu na mały rabat udzielony za duża ilość zleconych prac Ale głównie za to że jestem bardzo zadowolony za jakość wykonania. Solidna i uczciwa firma i teraz za każdym razem korzystania z usług wiem że nie muszę się martwić o dobrze wykonaną inwestycję. Oby więcej na polskim rynku takich firm

Afro

Firma godna polecenia, wywiązuje się z umowy. Płaci w podanym terminie.

Polecam

Firma godna polecenia, dotrzymuje warunków umowy, płaci na czas.

Zostaw opinię o Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher