Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher

Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher

Opinie o Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher

Artur

@Emil piszesz, że polecasz firmę, może napiszesz coś więcej na ten temat? Z czego jesteś konkretnie zadowolony, chodzi o pensję, benefity, podejście do pracownika? Takie szczere, dokładne opisy miejsca pracy są bardzo cenne dla ludzi, którzy poszukują tu rzetelnych informacji na temat firmy, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 30. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Emil
@Administrator 21.02.2018 13:12

Ja Polecam firmę

Artur

@Marcin Dzwonnik piszesz, że firma jest godna polecenia, a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się tym, co wiesz na ten temat. @godc każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis.

polecam
@Artur 24.04.2018 23:39

Witam. Jeśli Pan artur chce wiedzieć coś więcej to zapraszam do kontaktu z właścicielem. Przeprowadzone szkolenia w sumie 45 z czego firma otrzymała 10 certyfikatów autoryzowanego wykonawcy. Proszę sprawdzić na fb pod elewacjeiremonty tam jest tylko część szkoleń. Firma wykonała pracę na rzecz Wspólnota mieszkaniowa ul. Jaworzynska 7, Wspólnota mieszkaniowa ul. Jagiellonska 44a, Wspólnota mieszkaniowa ul. Cyryla Metodego 1, kilku klientów indywidualnych. Firma rozwija się małymi krokami, dział a uczciwie. Myślę że taki obraz sytuacji wystarczy by dobrze opisać Firmę. Pozytywna opinia redaktora czasopisma IZOLACJIE CO DO wykonanej pracy Jagiellonska 44a. Zadowoleni inwestorzy oraz pracownicy.

Harnaś

Pracodawca godny polecenia płatności jak i atmosfera w jak najlepszym porządku

Marcin Dzwonnik

Firma godna polecenia. Pan Michał jest konkretnym człowiekiem. Polecam.

Jacek

Dodaje swoją opinię nie tylko ze względu na mały rabat udzielony za duża ilość zleconych prac Ale głównie za to że jestem bardzo zadowolony za jakość wykonania. Solidna i uczciwa firma i teraz za każdym razem korzystania z usług wiem że nie muszę się martwić o dobrze wykonaną inwestycję. Oby więcej na polskim rynku takich firm

Afro

Firma godna polecenia, wywiązuje się z umowy. Płaci w podanym terminie.

Polecam

Firma godna polecenia, dotrzymuje warunków umowy, płaci na czas.

Zostaw opinię o Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citi Zakład Ogólnobudowlany Michał Bettcher