Formella Jan Eksploatacja Kruszywa Naturalnego

NIP: 5880019915 REGON: 190363519

Formella Jan Eksploatacja Kruszywa Naturalnego

Opinie o Formella Jan Eksploatacja Kruszywa Naturalnego

Michał

Długi czas nie pisaliście nic o pracy w Formella Jan Eksploatacja Kruszywa Naturalnego, czym to jest spowodowane? Czy jesteście zadowoleni z zatrudnienia u tego pracodawcy? Czy pracownicy mają zapewniony transport do pracy bądź też zwrot kosztów? Co sądzicie o atmosferze i wysokości zarobków?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Formella Jan Eksploatacja Kruszywa Naturalnego. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

vest

Jednak co przy starym korycie to przy starym. Krucho z młodzieżą. Jeden bez jaj, drugi.. szkoda gadać..

ekomaast

Panowie z CADDY chyba za bardzo się poczuwają. Do zarządzania to im daleko. Współczucia dla pracowników.

ciułała

Partaczą zlecone im roboty, szefostwo nie kuma w ogóle co się do nich mówi ... dziwę się, że ktokolwiek chce tam pracować ... obserwuję i współczuję pracownikom ..... No tak, słoma z butów .... ale audi jest .....

chłop z mazur

lech : nie kituj!!! Profesjonalna robota ???haha Buraki Ci właściciele ....

Zostaw opinię o Formella Jan Eksploatacja Kruszywa Naturalnego - Głazica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formella Jan Eksploatacja Kruszywa Naturalnego