Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak

Czarna Sędziszowska

Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak

Opinie o Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Przekonany

Koledzy szkoda życia na takie firmy, które oferują samozatrudnienie to już lepiej dojechać do Niemiec i pracować na umowę z pełnymi świadczeniami urlopem i za nie małe pieniądze.

Jakim pracodawcą jest Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

transporter71

wszystko na legalu, płaca za weekendy, wynagrodzenie lepsze niz w innych firmach w ktorych jezdzilem.

Beduin
@transporter71 21.04.2017 15:14

A w innych firmach też jeździłes po 5 tygodni i wiecej

Praxownik

Ic się nie zmieniło jeszcze gorsze nieporozumienie niż dwa lata temu dobrze ze ulotki już roznosza aby przyjść do nich

KIKIKIKI

Firma to wielkie nieporozumienie (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak - Czarna Sędziszowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak