Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak

Opinie o Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak

transporter

Firma godna polecenia. Pieniądze na czas dużo większe niż w innych firmach na Podkarpaciu. System pracy do wyboru a to jest rzadkość

Paulina
@transporter 04.12.2018 22:31

Jakie są dostępne systemy pracy do wyboru w Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak? Rozwiń tę kwestię i napisz, czy również różnią się warunkami zatrudnienia. Myślę, że warto poruszyć ten temat, aby pomóc osobom zainteresowanym zatrudnieniem w firmie w wyciągnięciu wniosków o możliwościach w niej dostępnych. Zachęcam do zabierania głosu.

transporter71

wszystko na legalu, płaca za weekendy, wynagrodzenie lepsze niz w innych firmach w ktorych jezdzilem.

Beduin
@transporter71 21.04.2017 15:14

A w innych firmach też jeździłes po 5 tygodni i wiecej

transporter
@Beduin 11.09.2017 05:27

kazdy jezdzi jak mu odpowiada. Ja jezdze 2 na 1

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Przekonany

Koledzy szkoda życia na takie firmy, które oferują samozatrudnienie to już lepiej dojechać do Niemiec i pracować na umowę z pełnymi świadczeniami urlopem i za nie małe pieniądze.

Jakim pracodawcą jest Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Praxownik

Ic się nie zmieniło jeszcze gorsze nieporozumienie niż dwa lata temu dobrze ze ulotki już roznosza aby przyjść do nich

KIKIKIKI

Firma to wielkie nieporozumienie (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak - Czarna Sędziszowska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krezus Firma Usługowo-Handlowa Bolesław Kozak