Trans-Rol Andrzej Remisiewicz

Kruszewo

Opinie o Trans-Rol Andrzej Remisiewicz

Adam

E tam, człowiek pracuje i tyle hehe. Jak nie odbiera to trudno sie mówi i szuka dalej. Sam wczoraj z nim gadalem po raz pierwszy i spokojnie zobaczymy co dalej. Byznes is byznes. hehe

Zawiedziony

Nie polecam. Są oferty pracy, dzwonię, umawiamy się i .... no właśnie pozostaje i bo dalej nie odbiera albo zbywa. Nie wiem czy to jest poważne czy nie.

marko

Bylem na rozmowie,bylo ok.Pan Andrzej bardzo mily,sympatyczny.mowil ze bedziemy wspolpracowac.ale!?-dzwonie i dzwonie nie odbiera!jak juz odbierze to obiecuje duzo mowi ladnie az do nastepnego telefonu.i znow ta spiewka ze sie spotkamy i podpiszemy umowe.i tak ciagle.a efektu brak.teraz wogle nie odbiera. nie szanuje drugiej osoby,rolnika tez bo sprzedaz jest tam slaba!

kkk

ja tez nie polecam

Marek

Porządek ogólny jest pracy dużo stawka bardzo niska ogólnie nie polecam.Dyscyplina tam ostra panuję

Zostaw opinię o Trans-Rol Andrzej Remisiewicz - Kruszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Rol Andrzej Remisiewicz