Warzywoda Wacław Montip Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy

Włocławek

Warzywoda Wacław Montip Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy

Opinie o Warzywoda Wacław Montip Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy w firmie Montip Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Jacek

Nie polecam tej firmy! Radzę omijać dużym łukiem, bardzo dużym

magdalena

Pracowałam tam lata temu i dobrze wspominam ten okres. Byłam zadowolona z atmosfery jaka tam panuje. Wątpię by na przestrzeni czasu aż tak tam się pozmieniało.

Włocławek

Nie polecam. Właściciel bardzo nie miły. Od kilku lat co roku szukają pracownika.

sara

(usunięte przez administratora) Dziękuję bardzo. Lepiej wyjechać na Wyspy i chociaż zarobić i dać sobie spokój z takimi wynalazkami.

H

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej, a potem na dniu próbnym. Nie było dane mi poznać szefa, rozmowę prowadziła ze mną pracownica, która nie podała żadnych konkretów, podejrzewam, że ta sama o której wspomina kolega wyżej. Dzień próbny to parodia - zero pomocy ani nawet wskazówek, czego oczekują od nowego pracownika, a każde pytanie zbywane czymś w stylu "powinien pan to wiedzieć jak chce pan u nas pracować". Na koniec dowiedziałem się, że jestem mało spostrzegawczy, bo nie umiem opisywać z marszu przedmiotów według kryteriów, których mi nie podano - co jest tym zabawniejsze, że opisując je wzorowałem się na aukcjach z ich własnego sklepu. Oczywiście o jakimkolwiek wynagrodzeniu za dzień próbny nie było mowy. Nie polecam, mam wrażenie, że firma szuka pracownika tak, aby go nie znaleźć(usunięte przez administratora) Zero profesjonalizmu i przyzwoitości i nutka hipokryzji pod postacią braku tych standardów u siebie, których wymagają od potencjalnych kandydatów.

Firma już od roku szuka pracownika na jedno stanowisko... Dziwne?

refren

Pracować do prawda nie pracowałem, ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Przeprowadzana była przez dwójkę pracowników niskiego szczebla, którzy robili to chyba pierwszy raz w życiu. Sami nie wiedzieli o co im chodzi, więc jak osoba ubiegająca się o pracę ma wiedzieć? Ogólnie słabo to wygląda. Mało profesjonalnie - i to mega. Szkoda mi benzyny, którą spaliłem na dojazd do firmy.

Nie sądze by praca w tej firmie była spokojna i przyjemna( usunięte przez administratora ). Omijajcie tą Firmę z daleka

izak

Coś te opinie zadziwiająco do siebie podobne i w tym samym stylu napisane :))))) Czyżby autoreklama???

Zostaw opinię o Warzywoda Wacław Montip Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warzywoda Wacław Montip Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy