Opinie o Paweł Sawa Firma Handlowo-Usługowa Profidek w Słomniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Paweł Sawa Firma Handlowo-Usługowa Profidek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paweł Sawa Firma Handlowo-Usługowa Profidek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Sawa Firma Handlowo-Usługowa Profidek w Słomniki

Norbert Nowy wpis

Podpowiedzcie co aktualnie słychać w firmie a może warto starać się o pracę?

Krzysztof Nowy wpis

Firma porażka

Profidek Nowy wpis

Szanowni konkurenci ! - Rozumiem że pisanie złych opinii i wyssanych z palca historii jest sposobem by samemu mieć więcej klientów . Ja ani nikt z moich pracowników nie zniżymy się do takiego poziomu. A klientów którzy chcą sprawdzić naszą fachowość zapraszam do kontaktu a podam adresy i telefony klientów z którymi osobiście porozmwiają i sami zobaczą wykonaną pracę. (usunięte przez administratora)

niedoszły klient Nowy wpis

Pan,który przyjechał wycenić pracę, gdy mówiłem mu o usterkach i przeróbkach dachu co drugie zdanie mówił, że się nie da i tego się nie robi..W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać kogo zaprosiłem na wycenę, czy napewno dekarza... Zgodziłem się na wycenę połowy robót i miałem dostać wycenę w ciągu kilku dni. Po tygodniu zadzwoniłem i zapytałem o nią, dostałem odpowiedż,że będzie na następny dzień. Następnego dnia przeżyłem duże zaskoczenie gdy próbowałem dzwonić telefon był albo zajęty,albo wyłączony albo włączany na tryb zajętości. Zadzwoniłem na numer stacjonarny i zapytałem czy telefon komórkowy działa.Tam dowiedziałem się,że oczywiście działa.Nie miałem więcej pytań.Ktoś bardzo unikał mnie.Zachowanie żenujące.Zamiast unikać mnie ten Pan mógł powiedzieć,że nie ma czasu np i wszystko byłoby jasne, a nie zwodzić mnie i denerwować. Zatrudniłem innego dekarza, którego znalazłem na portalu internetowym, który zobaczył prace, wycenił i wykonał fachowo.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Paweł Sawa Firma Handlowo-Usługowa Profidek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Wkurzony

Zdecydowanie odradzam ta firme. Niepowazne podejscie do klienta, niedotrzymywanie terminow prac, brak wykwalifikowanych pracownikow (z wyjatkiem jednego) Oszczedz swoje nerwy i zastanow sie dwa razy.

Jurek

Fakt że wcześniej nie sprawdzałem opinii i zaufałem firmie i właścicielowi. I jestem zadowolony pełny profesjonalizm. Nie wiem skąd te złe opinie może to z konkurencyjnych firm.! Ja polecam wszystkim pracowników a szef Paweł to 100% fachmann ...

Łukasz

Ta firma robiła mi ostatnio docieplenie budynku,projekt bardzo trudny ale poradzili sobie bardzo dobrze,widocznie pracownicy się zmienili,ja jestem zadowolony z ich pracy.

Zleciłem firmie wymianę pokrycia dachowego na budynku mieszkalnym, zamieszkałym 180m2. Z godnie z umową prace miały potrwać nie więcej niż trzy tygodnie. Po miesiącu robota w mojej ocenie była wykonana w 50 procentach. Jakość roboty mizerna. Brak wykwalifikowanego personelu. Personel firmy to w większości zbieranina kolesi spod budki z piwem. Musieliśmy się rozstać po miesiącu pseudo prac w niemiłej atmosferze. NIE POLECAM!!! Firma kwalifikuje się do konkursu dekarze roku 2015 - https://www.youtube.com/watch?v=S5x-lHZJqUk

Robert

Potwierdzam! Jedna wielka pomyłka. Zdecydowanie odradzam.

Firma przeżywa kryzys pod kontem wykwalifikowanych pracowników. Zanim podejmiecie państwo decyzję o zleceniu prac polecam sprawdzić kondycję firmy. Obecnie profesjonalizm firmy pod kontem wykonania prac oceniam miernie. Ani szybko, ani solidnie!

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Sawa Firma Handlowo-Usługowa Profidek - Słomniki

Paweł Sawa Firma Handlowo-Usługowa Profidek
  • Krakowska 62