Opinie o Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka w Piekoszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka w Piekoszów

Nigdy nie idz na kopalnie do pracy..... Nordkalk ci kręgosłup zniszczył pod skała.... Uciekac z tej firmy !!!!

Justyna

To znaczy chyba Tobie zniszczył? Dziwnie piszesz. Miałeś jakiś wypadek przy pracy, czy o co tu chodzi.

Justyna
@Justyna

Tak .... Prosze zapytac jak sciana sie oberwala na zakladzie na kopalni

Zofia
@Justyna

Jak to możliwe, żeby do czegoś takiego doszło? Nikt tego nie zabezpieczał i nie nadzorował? Teraz już to robią?

Zofia

A możesz jakoś merytorycznie opisać o jakie kręcenie Ci tak właściwie chodzi? :/

Etaty
@Zofia

Zofia daj e maila to ci napisze wszystko... Bo tutaj widze ze kasowane sa prawdziwe informacje

Halina

Dlaczego tak sądzisz? Co Ci nie pasuje w warunkach pracy?

Pan na ładowarkę

Czy, ciężko dostać się na operatora ładowarki, nie mając doświadczenia. I jakie są mnie więcej zarobki? Dzięki za odpowiedź

Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka prowadziła rekrutację na stanowisko Płatny staż w Dziale Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Krzysztof

Ciekawi mnie. Skąd tyłu chętnych do do pracy. Skoro mamy takie niskie bezrobocie. I ponoć ciągle nie ma chętnych do pracy. Myślę że sporo osób z gmin wiejskich, którzy mają trochę swoich hektarów,poszukuje jeszcze więcej kasy,bo z tych hektarów za mało zarabiają. Oczywiście są na KRUSIE. I to często te osoby zajmują nieźle płatne stanowiska pracy w mieście,albo w takiej kopalni czy cementowni np w Nowinach koło Kielc.

Halina
@Krzysztof

I co te informacje mają do tego zakładu? Też tu pracują ludzie na krusie? Czy to jest złe??

Wanda

to może Ty napisz coś o tym? może tym razem nie zniknie...

Interesuje mnie czy pensja w Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kierownik sprzedaży, ich ogłoszenie widziałam 22 lutego na GoWork.pl.

Endriu

Masz stała pensję ... Kierownictwo ma nagrody i premie .. Zarobki dyrektorów kolosalne w tysiącach .... Masz wyniki sprzedaży pracujesz nie masz do domu ....

Dominik

Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, w zależności od oferowanego stanowiska, doświadczenia zawodowego kandydata i jego konkretnych umiejętności na danym stanowisku. W Grupie Nordkalk funkcjonuje również roczny system premiowania. Zwykle udzielamy informacji dotyczącej wynagrodzenia w sytuacji prowadzenia projektów rekrutacyjnych. Przykładamy szczególną troskę do poufności płac na każdym stanowisku bez względu na jego poziom. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, https://www.nordkalk.pl/kariera/, na której można znaleźć informacje dotyczące naszego miejsca pracy oraz aktualnych ofert pracy. Pozdrawiamy, Nordkalk Polska

Czy Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dominik

Dzień dobry, Godziny pracy są zależne od działu do jakiego Pani/ Pan aplikuję oraz powierzonych obowiązków i zadań. Pozdrawiamy, Nordkalk Polska

Witam. Działa u was multisport ?

Zajączków
@Kasia

Kasia daj se spokój z tą firma

@Kasia

Dzień dobry Pani Kasiu, Tak! Pracownicy mają możliwość korzystania z karnetu sportowego zgodnie z regulaminem i zasadami dofinansowania świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS). Pozdrawiamy, Nordkalk Polska

Grzesiu

A jak z zarobkami, system pracy? Mówimy o kwietniu 2020..

@Grzesiu

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Warunki zatrudnienia, w tym wynagrodzenie jest negocjowane indywidualnie, w zależności od doświadczenia zawodowego kandydata i konkretnych umiejętności wymaganych na danym stanowisku. Zachęcamy do kontaktu e-mail lub telefonicznie - chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Zapraszamy również do śledzenia naszej strony internetowej, https://www.nordkalk.pl/kariera/. Pozdrawiamy, Nordkalk Polska

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Benek

Godziny odbiera się na siłę bo wysyłają na wolne a o dodatkowo płatnych nadgodzinach można zapimniec

Dominik

Szanowni Państwo, Nordkalk Polska Sp. z o.o. dąży do tego by Pracownicy wykonywali powierzone obowiązki w określonych limitach godzin pracy przypadających w każdym miesiącu. Tak jak w każdej firmie, także i u nas czasami zdarzają się nadgodziny. Nadgodziny są rozliczane zgodnie z obowiązującym prawem pracy i wewnętrznymi regulacjami. Zasadą jest odbiór godzin nadliczbowych ale w sytuacji kiedy nie jest to możliwe , pracownikowi wypłacane jest wynagrodzenie wraz ze wszystkimi dodatkami. Pozdrawiamy, Nordkalk Polska

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Stażysta.

Nordkalk

Chłopie nie idź do tej firmy tam finy rządzą a nie polski odział ostatnio zwolnili 9osob z biura bo zagranicą kazała obroty miliardowe a (usunięte przez administratora)pracownikami..

Dominik

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, w zależności od oferowanego stanowiska, doświadczenia zawodowego kandydata i jego konkretnych umiejętności na danym stanowisku . Zdarza się, że w trakcie rozmowy z uwagi na wiedzę i kompetencje kandydata oferowane jest inne stanowisko niż to przedstawione w ogłoszeniu. Zwykle udzielamy informacji dotyczącej wynagrodzenia w sytuacji prowadzenia projektów rekrutacyjnych. Przykładamy szczególną troskę do poufności płac na każdym stanowisku beż względu na jego poziom. Od lat firma Nordkalk opiera zasady wynagradzania na informacjach rynkowych i raportów płacowych. Zapraszamy również do śledzenia naszej strony internetowej, https://www.nordkalk.pl/kariera/. Pozdrawiamy, Nordkalk Polska

Bialaz

Najlepsze jest to jak na zmianie są dwa mistrze z Miedzianki jeden na produkcji drugi na wagonach ... Samochodem jeżdżą po całym zakładzie i chcą przyspieszyć produkcję .. wozidla zabierają z torów na przewozy... 1ladowarka ma ładować wszystkie samochody nawet tankować nie możesz bo zaraz dzwoni gdzie jesteś .... Oni chyba uważają że zakład jest ich własnością bo każdym działem rządzą ... (usunięte przez administratora)

Mlody

Zakład z tradycjami?Nawet na Barburke pracownikom wolnego nie zrobili bo muszą tony produkować a o czym innym już się nie wspomni

Charezow

Ciężka praca w tej firmie dlatego ciągle rotacja tam jest .... Najgorsze to pod skala na ładowarce i załadunki samochodów 2 ładowarki 300tirow ... Ale jak jesteś sprytny i lubisz (usunięte przez administratora) to dasz radę ... Nie takie fachowcy i twardziele tu przychodzili a po roku siadali sobie bo nie wytrzymywali ... Lekko to jest na wagonach 2 ladowareczki i na spokojnie ładujesz sobie w grysiku bez szarpania ... Czasem ktoś musi iść z wagonów pod skalę i wtedy jest płacz bo nikt nie chce iść tam... Wagoników załaduje 50 za zmianę a na kopalni 120wozidel Trza puknąć .... Więc można sobie porównać... Teraz pracuje na trzuskawica i mam porównanie tu zarabiam ponad 4 tys a na Miedziance 2800zl więc niech każdy sobie zrobi opinie... Tak jak pisze jesteś twardy dasz radę po kursie iść najlepiej tam nauczyć się a potem całe świętokrzyskie jest wasze.. Chateziw

Ssewczyk

Nie kompetentni mistrzowie na produkcji dają ci 50 polecen Chaos panuje tam .. Na ładowarce musisz (usunięte przez administratora) jak głupi nawet minutę nie staniesz... O-60 odbierać Stożki na płuczce Na 3... kruszywo 2-8 O-2 pod bialazownia I kosz zasypywać na nowej płuczce !! Dom (usunięte przez administratora)obroty jak na F-1

Grzesiek

jak obecnie wgląda praca jako kierowcy 4-osiówki w kopalni? Zarobki, system pracy?

Kierowca Budp...lll

Co pare miesiecy wypadki o ktorych nie jest informowany urzad gorniczy to ciekawe .... Co troche rozbite samochody z kopalni .... Taki bezpieczny zaklad ze strach tam pracowac wystarczy pojechac od strony galezic i obejrzec ten wyscig szczurow .....

Norwegia

Witam. Pracowalem na Nordkalku na Miedziance na kopalni pare lat temu i powiem wam ze to najgorzy zaklad wydobywczy w Swietokrzyskim pod sciana mialem 7 wozidel i ciagle kolejka nie ma brania bloki a sztygar mowi zeby ladowac... Leb odskakuje nie mowiac o kregoslupie.... (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak, biorą udział w bezpremiowych barbórkach - żenada

Urszula

Mam pytanie. Czy jakiekolwiek premie w ogóle w Nordkalk są przyznawane? Proszę o informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka - Piekoszów

• Jak się pracuje w Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka?

Zobacz opinie na temat firmy Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka