Adres: Równoległa 63, 42-216 Częstochowa

NIP: 9491628266 REGON: 240299119

Opinie o Piotr Krawczyk Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Krawpol /Phpu Krawpol/

Filtruj opinie po kryteriach:

klient
 Opinia

Niestety Pan który nie potrafi się zachować brak kultury osobistej , kłamie na dodatek.

Pomocna?
TakNie
 Opinia

Co słychać w firmie Piotr Krawczyk Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Krawpol /Phpu Krawpol/ w mieście Częstochowa? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba, w firmie Piotr Krawczyk Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Krawpol /Phpu Krawpol/, który ma jakieś info?

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Piotr Krawczyk Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Krawpol /Phpu Krawpol/ - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Krawczyk Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Krawpol /Phpu Krawpol/

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.