rma Zakład PUH Marek Bogucki

Szczecin

Opinie o rma Zakład PUH Marek Bogucki

czarny

firma i praca okey -jedyne minusy to synek prezesa o przerosnietym ego oraz czas pracy 28 godz na dobe

firma i ludzie oki ,place jak wszedzie trzeba nalapac godzin zeby zarobic , szef traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora), robic metry , niech sie wali niech sie pali pogoda tez nie wazna ale metry maja byc , (usunięte przez administratora),wprowadza strasznie nerwowa atmosfere i ludzie szczerze go nienawidza ,jedyny fakt ze placa na czes .

były

Sam fakt że szukają kogoś nowego co miesiąc mówi samo za siebie...

zgoda

zgadzam się z tą opinią w stuuuu a i nawet 200 % !!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiszka

firma zaj.... ! jedyne wady to syn szefa - krzykaczo - szczekacz, płace i ilość godzin pracy - dzionki i nocki. Cała reszta super !!!

Inner

Siema. Ale ściema! Co za ziom to wpisał? Chyba ślepy i głóchy. Ludzie garują do zdechu po godzinach bez ekstra kasy. Klimat jest cienki szef zawsze jest niezadowolony i tylko [usunięte przez moderatora] ludzi. A syn szefa jeszcze gorszy. Kasa cienka za taki arbajt. Totalny wyzysk. Ludzie są spoko. Odradzam

Zostaw opinię o rma Zakład PUH Marek Bogucki - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rma Zakład PUH Marek Bogucki