Impuls Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Grażyna i Maciej Wojtas

Limanowa

Opinie o Impuls Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Grażyna i Maciej Wojtas

kajtek

Jak się pisze takie opinie - trzeba się przedstawić z imienia i nazwiska + adres i numer telefonu. Inaczej są to anonimy niegodne uwagi. Nie wiem czy są prawdziwe - ale wiem ze osoby piszące anonimy nie maja honoru.

Agniesszka

mam nadzieję,że będzie to przykład dla ludzi- że można Pani kierownik- tandeta.proponuję zmienić branżę może np.warzywniak. Można by było pisać i pisać...............;)Praca tam to niezapomniane przeżycie.

Agniesszka

i wygrałam!!!!!!:)

Nie polecam, to nie mobbing- to niewolnictwo!!!Brak szacunku dla człowieka,jedno obiecują ,drugie robią.

ania

Pięknie wyrecytowane, tylko szkoda,że ma się nijak do rzeczywistości. To firma w której ludzi traktuje się jak niewolników i śmieci. Znam też historię kobiety, która jak zaszła w ciążę to się ją zwalnia dyscyplinarnie ,a później szuka się dopiero powodów.Wiem,że ta dziewczyna nie pękła i sądzi się z nimi i zapewne wygra, bo tak jak oni traktują ludzi to szok. -szczerze nie polecam

Zostaw opinię o Impuls Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Grażyna i Maciej Wojtas - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impuls Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Grażyna i Maciej Wojtas