Elix Sp. z o.o.

Wrocław

Elix Sp. z o.o.

Opinie o Elix Sp. z o.o.

Możecie opisać aktualną sytuację Elix Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Gość

Chora atmosfera, praca na jakiś czas, miesiąc , dwa z przestojami a potem NARA.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Elix Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Alba

Jeśli aktualnie nie masz pracy to wszystko jest lepsze niż siedzenie przed tv. Ogólnie nie polecam. Firma idzie na dno.

Tragedia, nie polecam.

Napisz jak współpracowało ci się z firmą Elix Sp. z o.o.. Twój komentarz może zmienić wszystko.

Zostaw opinię o Elix Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elix Sp. z o.o.