Elix Sp. z o.o.

Opinie o Elix Sp. z o.o.

Gość

Chora atmosfera, praca na jakiś czas, miesiąc , dwa z przestojami a potem NARA.

Tomek
@Gość 23.03.2018 19:55

Jest obecnie praca w tej firmie, czy nie bardzo?

BASIA

Jednym słowem praca do (usunięte przez administratora) ludzi traktują jak maszyny niby wszystko dobrze robisz A na drugi dzień mówią dowodzenia szkolenie trwa 5 min żenada

Iwona
@BASIA 01.01.2019 19:59

Czy właśnie taka sytuacja Cię spotkała podczas pracy w Elix? Może warto byłoby jakoś wyjaśnić tę kwestię z pracodawcą. Długo pracowałaś w tym miejscu? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Elix? Napiszcie proszę coś więcej o pracy w tej firmie na forum. Czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na korzystne wynagrodzenie i stabilną umowę o pracę? To najważniejsze aspekty zatrudnienia. Jak one prezentują się w tej firmie?

Możecie opisać aktualną sytuację Elix Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Elix Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Alba

Jeśli aktualnie nie masz pracy to wszystko jest lepsze niż siedzenie przed tv. Ogólnie nie polecam. Firma idzie na dno.

Tragedia, nie polecam.

Napisz jak współpracowało ci się z firmą Elix Sp. z o.o.. Twój komentarz może zmienić wszystko.

Zostaw opinię o Elix Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elix Sp. z o.o.