Dębos Sp.j. Ryszard Dębiak Józef Sordyl

Paczków

Opinie o Dębos Sp.j. Ryszard Dębiak Józef Sordyl

Krzysiek

Wszystko jest w porządku lecz gry powiedziałem że chce odejść nie otrzymałem ostatniej wypłaty i bardzo słabe socjale, wynagrodzenie jest też mniejsze niż ustalone na poczatku z właścicielami.

Firma wygląda na solidną. Mają składy budowlane PSB, teraz otworzyli Mrówkę w Nysie. Nie wiem jak tam się zarabia ale wiem, że szefostwo jest OK. Widzę jak rozmawiają z pracownikami itp. Marketem w Nysie zajmuje się Jakub Sordyl - jest OK.

Zostaw opinię o Dębos Sp.j. Ryszard Dębiak Józef Sordyl - Paczków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dębos Sp.j. Ryszard Dębiak Józef Sordyl