Complex-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane

Jelcz-laskowice

Opinie o Complex-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane

cd

Witam ,wszystko co napisane przez xp to prawda ,ten szuler Leon to wyjątkowa kanalia i złodziej ,pracowałem w tej paranoicznej firmie, byłem świadkiem jak ten prostak i prymityw zachowywał się wobec pracowników z 30 doświadczeniem a parobki inż bez doświadczenia rurociągi popierają w obawie o prace za śmieci też dają sobą pomiatać inż bez godności i zasad ,popychadła tyrana ,hańba !!!

xp

Wszystko co napisal Mirek to prawda. Wujek Leon to osoba nerwowa, ktora w przyplywie zlosci rzuca miesem w inzynierow i wyzywa ich[usunięte przez moderatora] Omijac z daleka - szczegolnie mlodzi ludzie, nie dajcie sie zrazic do zawodu.

Zostaw opinię o Complex-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane - Jelcz-laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Complex-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane