Bakema M.J.Filipiuk sp.j.

Żary

Bakema M.J.Filipiuk sp.j.

Opinie o Bakema M.J.Filipiuk sp.j.

jaro

niepolecam tej firmy [usunięte przez moderatora] jezdzilem unich i niemialem nawet na paliwo zerowali na sprzedazy aut niby z praca auto sprzedal i jestes wolny

Zostaw opinię o Bakema M.J.Filipiuk sp.j. - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakema M.J.Filipiuk sp.j.