Opinie o Steinbacher Izoterm Sp. z o.o. w Cząstków Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Steinbacher Izoterm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Steinbacher Izoterm Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinbacher Izoterm Sp. z o.o. w Cząstków Mazowiecki

Kacha Nowy wpis

Jedyny punkt, który znalazł się w ofercie dla pracownika produkcji to pomoc przy obsłudze linii do produkcji otulin z wełny mineralnej. Może ktoś jakoś szerzej opowiedzieć jak konkretnie praca wygląda? czy jest teraz ciężka?

KSIEGOWA Nowy wpis

HALO CZY KTOŚ Z FIRMY ODPOWIE NA PYTANIE CZY MACIE ELESTYCZNY CZAS PRACY NP. OD 9:30 DO 17:30 ALBO TROHCĘ CHOCIAŻ ZDALNIE / HYBRYDOWO? CZY NA STANOWISKO Księgowy / Księgowa PLANOWANE JEST WDROŻENIE POD KONTEM NAUKI PRACY NA NOWYM PROGRAMIE ? CZY JEST POMOC GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ, POMOC INNYCH KOLEŻANEK, KOLEGÓW WE WDRAŻANIU CZY TO STANOWISKO TYPOWO SAMODZIELNE ?

O co chodzi z działem księgowości? Jestem tu z ogłoszenia, które widnieje na pewnym portalu a teraz jak tak patrzę po opiniach to jedna osoba już w lipcu interesowała się ofertą. Czy to jakieś rotacje? Opisze mi ktoś samą atmosferę na dziale? w dodatku widzę podkreślony tryb stacjonarny, z czego on wynika? nie ma możliwości na to, aby poukładać sobie pracę w ten sposób by przejść chociaż na hybrydę?

admin

Znacie firmę Steinbacher Izoterm Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Mario
@admin

Nie polecam zatrudniają na 2 miesiące a potem dowidzenia.

Irena
@Mario

Ale jakiś powód podają? Tylko Ciebie taki los spotkał, czy każdy kto się zatrudni musi odejść? Napisałbyś o co chodzi, bo tak to zgaduj zgadula, niestety.

Mario Nowy wpis
@Irena

Nikt mi nie powiedział dlaczego. Tam nasi nowi najlepsi przyjaciele mają powodzenie bo zasuwają po16 godzin.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Steinbacher Izoterm Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Księgowy / Księgowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szukają księgowej - kadrowej, co w dzisiejszych czasach i zmianach w podatkach, jakie funduje nowy ład, jest dosyć śmiałym zamierzeniem. Pytanie, czy za tę rolę pracownikowi firma zapłaci jak za dwie? Dodam, że jednocześnie szukają także osoby na stanowisko specjalistki ds. kadr i płac i księgowości, także z 5-letnim doświadczeniem. Jakie jest tu podział ról, skoro wszyscy ciągną na raz i księgowość i kadry?

Zostaw merytoryczną opinię o Steinbacher Izoterm Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Steinbacher Izoterm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steinbacher Izoterm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Steinbacher Izoterm Sp. z o.o.
  • Gdańska 14
    05-152 Cząstków Mazowiecki

Steinbacher Izoterm Sp. z o.o.