Opinie o Murbet Gabrylewicz sp.j. w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Murbet Gabrylewicz sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Murbet Gabrylewicz sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Murbet Gabrylewicz sp.j. w Ełk

niebawem były pracownik

Ostatnio (usunięte przez administratora) pracowników na pensjach, gdzie i tak tam się pracuje za jałmużnę, mimo że produkcja szła normalnie. Puścili bujdę, że niby za 2 lub 3 miesiące już ich nie będzie, więc im tego życzę niech ich słowa staną się rzeczywistością i niech padną za to nieszanowanie pracownika, który notabene pracuje na ich byt. Nie polecam tam pracy za taką płacę, gdzie ciągle wdychasz (usunięte przez administratora) unoszących się opiłków metali, a w zimę jest tak zimno jakbyś pracował na podwórku.

BRAK SOCJALU NIC NA ŚWIĘTA ŻADNYCH DODATKÓW PREMIA 10 % 16 ZŁ BRUTTO DLA POLAKÓW MAX 12 ZŁ NETTO DLA UKRAINCÓW KTURZY PRACÓJĄ PO12 GODZIN MAJĄC UMOWY NA 5 - 6 GODZIN ATMOSFERA PODPIEPRZANIE NON STOP. SOYCHOLOGIA PROBLEMÓW . 12 Ł ZA NADGODZINY POD STOŁEM KOMBINACJE ZE STARZAMI REASUMUJĄC WYZYSK TOTALNY OMIJAJCIE Z DALEKA BRAK MOTYWACJI JAKIEJ KOLWIEK INWIGILACJA

Zawiedziona
@Tomek

A jak weźmiesz przepustkę żeby iść do lekarza (bo starając się o stopień niepełnosprawności musisz się leczyć!) to Maciuś jeszcze premię zabierze. Za czasów starej kadry kierowniczej było lepiej odkąd młody przeją firmę nie da się spokojnie żyć

Niuniek
@Zawiedziona

Tam nie rządzi młody, tylko stare pryki trzymają łapę na kasie. Aż do 80 będą siedzieć wam na nosie a stara niedługo włosy okulary,aby zmarszczek nie widać

Jolanta

Na stronie internetowej firmy widnieje ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Handlowych, tylko pytanie czy jest cały czas aktualne i czy można wysyłać CV? Wiecie coś o rekrutacji?

Zzzzz

Byłem pytać o pracę na kierowcę c+e z HDS a ta dziwka mi mówi 10,50 na godzinę.Widzialem w gazecie województwa warmińsko-mazurskiego obroty firm z województwa ten (usunięte przez administratora) miał większy obrót niż Michelin w Olsztynie firma międzynarodowa.Pedal (usunięte przez administratora) nie da ludziom zarobić myśli (usunięte przez administratora) że jest nieśmiertelny i bedzie z kasy wiecznie korzystał.

Były
@Zzzzz

Czyli nic się nie zmieniło... Dlatego już rok nie przedłużam przewozu rzeczy... Niech sami jeżdżą.... Jeśli chcesz kolego mogę podesłać namiary na pracę w UK... Poniżej 30 000 funtów rocznie nigdy nie zejdziesz ???? a murbetowi życzę owocnego szukania... Już od 3 lat ogłoszenia o pracę nie schodzą z różnych portali internetowych ????????

Czy rekrutacja na stanowisko Dyrektor ds. produkcji i rozwoju w firmie Murbet Gabrylewicz sp.j. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bolo

@Haha Zawsze można tylko, że nikt nie płaci za siedzenie w domu, dla mnie dobra firma!

Jolanta
@Bolo

Czy w firmie Murbet jest praca dla kobiet? Ktoś podpowie z pracujących?

SkmWlk

Czytam i oczom nie wierzę pracuje na zbrojarni i jest spoko atmosfera koleżeńska nikt nie stoi nad głową i nie pogania czego więcej chcieć

Były
@SkmWlk

Czyżby sam prezes do nas zawitał? Nie wierzę że taką opinię napisał szeregowy pracownik...

Prawda.

Płacą w piątek za nadgodziny w kasie bez podatku!

Bolo

Temat zarobków a właściwie ich wysokość to wieczny spór. Nikt nie znalazł lekarstwa na to.

Haha
@Bolo

Aczkolwiek zgodzisz się że mną że stawki rzędu 15zl netto dla kierowcy c+e to lekka przesada... Z drugiej strony nikt nikomu nic nie karze... Ja wolę w domu posiedzieć niż robić za takie stawki... Dlatego wciąż szukają ludzi... Rotacja na bardzo wysokim poziomie... Tak trzymać :-)

Janusz

@Pracownik, a czy szkolenia są zapewniane przez zewnętrzne firmy, kadrę zarządzającą, czy może przez bardziej doświadczonych pracowników? Jak często są organizowane? Czy pracuje się także w weekendy? Czy praca jest zmianowa? Możesz powiedzieć, czy występuje duża rotacja?

Umowę dostaje się od razu pierwszego dnia. Szkolenia dla pracowników są. Ale stawki godzonowe to porażka 13,50 brutto dla spawacza na start. Nadgodziny po 12 zł na rękę. Trzeba robić dużo godzin żeby co kolwiek zarobić. No i nie stety jest się człowiekiem od wszystkiego. Nie polecam tego zakładu.

Janusz

Czy ostatnio coś się zmieniło w firmie, czy łatwiej teraz o umowę o pracę? Może podniesiono poziom wynagrodzenia? Wspominaliście o braku benefitów, a czy pracodawca organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników?

Gorel

Ja już na szczęście tam nie pracuje nie wiem jak jest na stali ale na kierowcę nie polecam kierownik niema pojęcia o niczym siedzi tam tak jak by mu kazali jego ulubieńcy co mu noszą deputat to dobre trasy dostają a ci co nie noszą ochłapy/ więc jeżeli masz chęć urzerania się z kierownikiem i paroma kierowcami co po nocach i w niedzielę nawet są w pracy co gorąco polecam*

LOLO
@Gorel

jak ktoś jest cienki jak barszcz to nawet na ciecia się nie nadaje. Mając swoją firmę budowlaną i zamknąć ją w czasach jak brakuje wykonawców i przejść na kierowcę to tylko świadczy o tobie Gorel.

Janusz

@123, jakie zmiany są w dziale zbrojarni? Atmosfera wśród pracowników jest pozytywna? Aktualni jest jest jedna oferta pracy, podaję link http://murbet.pl/oferty-pracy/ szukają przedstawiciela handlowego. Ktoś podpowie jak wygląda praca na tym stanowisku w Murbet?

Janusz

@Gorel, opiszesz jak wygląda sytuacja w firmie? Można liczyć na umowę o pracę? Dlaczego jest coraz gorzej? Pod jakim względem? Kto jeszcze wypowie się o Murbet ? Polecacie? Czy może potwierdzacie opinie @Gorela?

@Janusz

Ja pracuje y murbecie 4 lata mam umowe na stałe dzieki uporowi i ciężkiej pracy awansowałem kasa mogła by być leprza ale jak na ełk nie jest źle zalerzy na jaki dział trafisz. Polecam zbrojarnie

@123

Nie jest żle z płacą

gorel

jest coraz gorzej a bendzie jeszcze gorzej

gorel

i dalej szukaja pracowników juz nawet sie ukraina przekonala ze to lipa niech dalej tak pracowników taktuja to sami benda wozic ta stal/

adam

ci co tak narzekają zapomnieli dodać że pili w pracy zostawiali totalny syf na przykład w szatni wrzucali plastikowe widelce do muszli na magazynie mimo że prosiliśmy aby nie żucali petów zero przestrzegania norm na terenie zakładu chowanie się po kątach przychdzili do pracy tylko aby odbębnić bardzo roszczeniowi nic nie dając z siebie nie dbali o sprzęt wózki wyglądały jak po wojnie tacy fachowcy żaden pracodawca nie pozwoli sobie na takie rzeczy kłamali że na przykład żona złamała reke puszki po piwie wszędzie do nas magazynierów z żalem że musza pracować pokażcie mi firme gdzie nie trzeba pracować medal ma zawsze dwie strony tego to już nie napisali a jeszcze symulowanie urazów zwolnienia lekarskie aby usprawiedliwić nieobecność ci byli pracownicy pójdą do innej firmy tam poznają się na nich to też ich pogąnią to typ ludzi którzy wszystko olewają a jeżeli chodzi o zarobki to problem tkwi w naszym państwie które kroi nas jak i pracodawców ale żeby pomyśleć to za trudne dla nich

Gabrylewicz to scierwo
@adam

Jaka płaca taka praca... Sam miałem epizod w tej firmie... Niestety nie znałem tej strony wtedy :-/ najgorsze kilka miesięcy w życiu... A kto nie wierzy niech zwróci uwagę na fakt że ogłoszenia o pracę murbetu wiszą non stop już od roku.... Chyba ludzie poszli w końcu po rozum do głowy...

Aiwory

Jesli jestes jeleniem jakich malo, na wyplacie ci nie zależy bo pieniądze są przereklamowane i jeżeli nie przeszkadza że jesteś traktowany jak pies. Ta firma jest dla ciebie. O talonach na świeta też zapomnij bo świąt też nikt nie obchodzi. (usuniete przez administratora)

Avery

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie zwłaszcza pracownicy magazynu stali mają najbardziej prz3j38ane za tak ciężka i niebezpieczną pracę wynagrodzenia są bardzo śmieszne ludzie tam są traktowani(usunięte przez administratora)Traktują jak niewolników ciągle poganiają wymagają co raz więcej a płacą bardzo nędznie stawka jaką proponują to 8,50 zł brutto to śmiech na sali szukają tylko stażystów by mieć darmowego niewolnika dla siebie. Bezprawnie obciążają pracowników za wózki albo inny sprzęt. Zero szacunku dla pracownika zwłaszcza magazynierzy są jak SSmani.Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Gorąco polecam omijać ten zakład pracy bo tam nie ma dla nikogo żadnej przyszłości nawet finansowej. Pozdrawiam były pracownik :)

Mazur

Popieram przedmówcę Serwis jest tragiczny,obsługa fatalna,[usunięte przez moderatora] i na dodatek jest bardzo drogo.Byłem tam ze swoim autem dwa razy-pierwszy i ostatni.Nigdy więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Murbet Gabrylewicz sp.j. - Ełk

• Jak się pracuje w Murbet Gabrylewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Murbet Gabrylewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Murbet Gabrylewicz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Murbet Gabrylewicz sp.j.
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Towarowa 9
    19-300 Ełk