Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki

Opinie o Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki

Ja

Socjopata.

Nova

Gorąco nie polecam. Człowiek zupełnie niezrównoważony psychicznie o przeogromnym mniemaniu o sobie. Innych traktuje jak śmieci mimo, ze sam nie reprezentuje sobą zupełnie nic. Współczuje wszystkim z nim pracującym i jego klientom. Typowy nowobogacki cwaniaczek.

Zbigniew

Pracowalem przez chwile u tego kolesia. Zenada ham i prostak. Nowobogacki nieudacznik

@Zbigniew 21.08.2014 09:32

Dziękuje za opinie obrażać kogoś poza plecami to prostactwo i słabość a powiedzenie komuś w oczy to co się o nim myśli to szczerość nie którzy tego nie rozumieją więc trudno mówię to co myślę i nie zamieniam tego zmieniać .Życzę żebyś w kocu znalazł odpowiednia pracę dla siebie

@Zbigniew 21.08.2014 09:32

Jest to dla mnie wielka przyjemność że dajesz sobie teraz tak dobrze radę . Ja też nie żle dostałem od swojego byłego szefa niezłą szkołę i też to doceniłem fakt że po latach ale doceniłem pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowej .

ziom

ja tam nienazekalem traktuje ludzi jak smieci ale na szacunek trzeba zapracowac.dalej z nim kontakt utrzymuje niechcialo mi sie w szkole uczyc to on mnie zmosil do nauczenia ciezkiej roboty i czytania w projektach i teraz mi bardzo dobre pieniadze placa ja pracodawcu teraz stawiam warunki a nie pracodawca mi

@ziom 01.01.2014 05:40

(usunięte przez administratora) otwórz własną działalność i daj ludziom pracę sam jestem tego samego zdania że ludzie za mało zarabiają ale to nie moja wina że pozwala się wygrywać przetargi w tym kraju za 7 zł roboczo godzinę .Ty przyjacielu będziesz miał wszędzie ciężko bo taki się już urodziłeś i ja tego nie zmienię a załatwić kogoś to nie sztuka ale po co pozdrawiam

?

niech ludzie sie w kupe zbiora i go zalatwia skandal bogaci sie na pracownikach a sam placi grosze za ms.pracy szok

?

szymbud?[usunięte przez moderatora] ludzi traktuje jak [usunięte przez moderatora] ludzie zastanowcie sie za nim pujdziecie tam pracowac na poczatku super puzniej bezkarny ham

Zostaw opinię o Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki