Opinie o Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki w Ruda Śląska ul. Kokotek 56

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki w Ruda Śląska ul. Kokotek 56

Szczepan Krzewicki to -jak ktoś już napisał- typowy i naturalny żul spod budki z piwem dokładnie z Ujsoły były drobny kanciarz i (usunięte przez administratora) ale kiedyś dostał się pod kuratelę ludzi postkomuny którzy za pomocą tego pupilka postanowili wyprać sobie pieniądze polecili mu otworzyć firmę budowlaną ( początki na terenie Kosbudu Stare Osiedle ) ustalając mu stałą pensję i obowiązek robienia byle czego aby tylko generować obrót. Plan się powiódł kasa wyprana a temu osobnikowi woda sodowa uderzyła do pustej głowy. Obecnie kreuje się na Dolicjanta robiąc medialne zamieszanie ale sam nie wie o co.

Szczepan

Jakie to szczęście że stać mnie na to by takie opinie mieć w .....Pozdrawiam i naprawdę nie staraj się bo ci co mnie znają to wiedzą że święty nigdy nie byłem i nie będę . Ale w lusterko umiem patrzeć więc nie jest żle . Po opisie widać że nigdy styczności ze mną nie miałeś(usunięte przez administratora)

Mateusz

Szczepan jest super człowiekiem! Ja nie wiem co wy od niego chcecie? Owszem czasem dostanę wypłatę po 3-4 miesiącach ale na pewno dostanę! On jak mówi tak robi! Jak ktoś nie chce pracować to za co ma dostać pieniądze? Jak pracuje miesiąc przez 8godzin dziennie i 5 dni w tygodniu to na co liczy? Na wypłatę? Przecież firma jest otwarta od 7 do 17 od poniedziałku do soboty i tak trzeba pracować. Ale jak komuś się nie chce to jego sprawa. Nigdy nie poznałem bardziej uczciwego i cudownego człowieka jak pan szczepan.

Gabriela

Już liczyłam, że ktoś da jakieś aktualne info, jak tam sytuacja z tym wszystkim, co wyżej ktoś opisał, ale widzę, że się nie rozpisałeś. Płacą normalnie teraz? I co z tymi sobotami, jak są pracujące to płacą dodatkowo za nie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Szczepan

Co ci mam powiedzieć na szczęście pozwalniałem nierobów a ci którzy pracują robią w akordzie . i mogą spać w pracy to nie zarobią pracują zarabiają . święty spokój w cenie . a jak chcą to mogą i w niedzielę robić nie interesuje mnie to akord .

xxx Nowy wpis

Wcześniej mignęło mi ogłoszenie na pracownika ogólnobudowalnego. Teraz zaczyna się sezon budowlany i chciałbym dołączyć do do ekipy jeśli są miejsca. Napiszcie czy płacą dniówki i jaka obecnie obowiązuje stawka. Godzinowo to dotąd dokąd jest robota czy jest ustalony czas pracy?

Adam Nowy wpis

Osoba siedząca za biurkiem negatywnie nastawiona. W czasie jazdy coś zaczęło wydawać hałas, okazało się, że osłona pod silnikiem niemal prawie mi odpadła. Najwidoczniej mechanik przeoczył kilka śrubek. Raz już kiedyś w tym warsztacie byłem i nie dopięli przewodów do końca, co skończyło się wyciekiem. Myślałem, że to jednorazowe zdarzenie, ale, jak widać w tym warsztacie niska jakość i brak profesjonalizmu to codzienność.

Sza cicho

Tak myślałam, że temu Panu obecny rząd nie pasuje, bo za nieuczciwych pracodawców się wziął. Za Tuska miał bardzo dobrze, bo (usunięte przez administratora)i państwo i pracowników.

Zdzisiek
@Sza cicho

A podejście do pracowników to jakie ten Pan ma? Potrafi dać dobrą stawkę, umowę o pracę i wszystko to na czas, również z poszanowaniem BHP?

Szczepan

Z e-krs wynika, że funkcjonuje. Chcesz się tu zatrudnić, bądź ponownie zatrudnić? Jakiś Szczepan się tu udzielał, co to nazywał ludzi od nierobów, a inni do niego, żeby pieniądze zapłacił. Coś wiesz na ten temat? Czy firma zatrudnia na UoP na czas nieokreślony i ile płacą na stanowisku pracownika budowlanego? Padały wcześniej słowa, tego właśnie Szczepana, że w akordzie się tu teraz robi. Kto więc wyjaśni, jakie warunki pracy, jakie pieniądze, i czy ten właściciel potrafi szanować innych ludzi?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Nico

Potrzebuję zaświadczenie od typa to 2 tydzień je księgowa wypisuje i wypisać nie umie bo albo nie wie jak albo musi ukruc to co jest prawda co ludzie piszą zamiast zająć się firma to se siedzi i nagrywa tiktoki

@Nico

Ludzie wiele rzeczy piszą, a jeszcze więcej mówią. Tylko, co z tego wynika, jakaś prawda, o firmie, czy człowieku? Napisz może co sam od siebie wiesz, po tym, jak tu pracujesz? Jak ze stabilnością zatrudnienia, czyli, czy można robić na umowę o pracę na stałe? Czy kasa pozwala spokojnie zająć się robotą, a nie nerwowym rozglądaniem na boki, gdzie by tu dorobić lub na gdzie do innej firmy odejść?

Czy pracownicy w Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki dogadują się między sobą?

Lukasz

Pracujesz za darmo i nadgodziny też są darmowe

@Lukasz

nie mam pojęcia jak było wtedy gdy to jeszcze pisałeś ale dasz znać jak finansowo będzie się to układać jakoś od stycznia? czy jakiekolwiek warunki pracy zostaną zmienione? był już jakiś plan prezentowany czy coś?

@Helena

W tej firmie pracuję od lat i nigdy nic się nie zmieniło. Stąd ludzie tylko odchodzą lub wylatują, a na odchodne oskarżają Cię o rzekomą kradzież i z tego tytułu dostajesz drobne, a nie wypłatę. Oczywiście wypłata w gotówie pod stołem więc nic nie udowodnisz. Firma tak działa od lat, z resztą można zobaczyć jakim człowiekiem jest Pan Wielki Prezes. Tu niby robi wszystko dla lepszego życia, a swoich pracowników (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) bez żadnego szacunku.

Cała prawda

MYŚLACY SAMODZIELNIE
@Lukasz

Od trzech lat nikt nie został zwolniony lub przyjęty są stali pracownicy . A tu proszę jakieś opinie . Jak komuś coś nie pasuje nikt nikogo na chama nie trzyma . Proste i klarowne zasady . Od utrzymywania nierobów jest mops . To tyle a i gdyby opinie były pisane z prawdziwego imienia i nazwiska to może były by prawdziwe . Pozdrawiamy i zachęcamy do zakładania własnych firm .

@MYŚLACY SAMODZIELNIE

To, że nikt nie wyleciał, to nie jest powód do dumy. Ludzie sami się zwalniają. Zarobki są takie, że ciężko wyżyć, nie mówiąc o tym, żeby się czegoś w tej firmie dorobić, chyba że liczyć garb, bo to jest możliwe. Szczepan patrzy tylko na to, żeby swój (usunięte przez administratora) obrobić, co by można na strajki za firmowy hajs jechać. Wszystko opiera się na płatności jednej firmy, jeśli ona opłaci fakturę na czas, to wypłata jest terminowa, jeśli nie, dostaniesz zaliczkę i wypłatę w 3, 4 ratach, co byś z głodu nie (usunięte przez administratora). Wszystko też zależy od tego ile ta firma zapłaci, bo raz dostaniesz 5000 a raz najniższą krajową. To normalne jest? Wszystko dostajesz na lewo, gotówą. Firma się trzyma, bo Szczepan na wszystkim oszczędza. Ciekawe czemu się wyprzedawał z wszystkim. Pół placu sprzedał, bo nie było z czego firmy utrzymać.

Kamik

Tutaj nie ma możliwości nawet rozmowy. Ze Szczepanem po prostu nie da się rozmawiać. Nie mówiąc o dyskusji na temat wprowadzania zmian, bo jedyna zmiana jaka może nastąpić to zmiana Ciebie na innego pracownika.

@Kamik

Masz rację nie ma dyskusji . Zasada jest prosta nie pasuje do widzenia zasady proste nikt nikogo nie trzyma na chama . Proszę własną otworzyć działalność i tam dyskutować .

@Szczepan

A co z pieniędzmi których nie potrafisz wypłacić?

Alicja
@Marcin

O co chodzi z tymi pieniędzmi? Niewypłacone wynagrodzenie? Możesz powiedzieć coś więcej w tym temacie?

NIKT

Ja chciałem się zatrudnić ale nie zatrudnia . Powiedział że woli jak ludzie firmy otwierają i kupują wille i super fury . Nie chce im tego dobrobytu odbierać . A i pożyczył mi dużo pracowników .

Krystian

A co ma PiS do jego zbankrutowanej firmy? Było PO to mógł więcej ukraść. Spytaj się go ile subwencji wziął. (usunięte przez administratora) i tyle. żul ...Śmierdzi spermą jak rano się koło niego przejdzie.

Huhh
@Mateusz

No (usunięte przez administratora) ..dostanę pensje po 3,4 miesiącach ..pozostałe pracujesz za darmo ?????????‍♀️????????????

Ty śmieciu
@Huhh

Weź ty śmieciu się nie wypowiadaj pokaż jedną osobę która nie dostała wypłaty (usunięte przez administratora)

Gabriela

KOTLET

Peter ja pracowałem i bardzo sobie chwale firma godna polecenia, a jeśli ci nie pasuje mieszkanie to wynajmij sobie apartament 5 gwiazdkowy ZAPŁAC ZA NIEGO , bo z tego co wiem to mieszkania macie za darmo, dość długo tam pracowałem i zauważyłem że narzekają ci co się nie chce im pracować A takim ludziom nie dogodzisz A więc ci Peter powodzenia życzę!!!! Polecam Prace W Szymbud

Peter
@KOTLET

Matełusz to ty piszesz????

Juri
@KOTLET

Jak mam zapłacić jak wielki pan Szczepan nie palci za prace? Ja sobie hotel wynajmę nie ma żadnego problemu ale on nie płaci za pracę albo płaci w ratach i po miesiacu. Wszyscy co myślą u krzewickiego pracować niech uciekaja! Nie warto! Zobacz ukrainskie fora dyskusyjne. Nawet ukraincy i bialorusini nie chcą u tego oszusta pracowac.

M.
@Juri

To dlaczego wracają do pracy i dzwonią że chcą przyjechać ??

@Juri

Logiczne jest, że wypłatę wszędzie dostaje się po przepracowanym miesiącu. Nikt nigdzie nie zapłaci za pracę z góry. Jak sobie to wyobrażasz? Np. zaczynasz pracę w lutym i już w lutym chcesz wypłatę za luty? Normalne, że wypłatę za przepracowany miesiąc, otrzymasz w kolejnym miesiącu.

Juri

Jaki pracuje od na przykład 01.11 do 30.11 to pieniadze mam dostać 10.12 a nie 15.01. nie rób że mnie i innych na tym forum idiotów

Polska
@KOTLET

Pierdolis* głupoty to jeden zasrany złodzie* tylko patrzy jak tu komuś wypłaty nie zapłacić , po tym jak pierdolno* na głupi łeb na spadochronie to mu się poprzestawiało , zresztą wcześniej też był (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś go zachwala to go po prostu nie zna , Albo to on sam :-))) KURDUPLE ZAWSZE BĘDĄ W POLSCE PRÓBOWAĆ ŻĄDZIĆ ;-))))

Xxx
@Polska

Masz rację. Odezwij się prawdaoszczepanie@op.pl

@KOTLET

Kotlet ty chyba klęczałeś pod biurkiem szefa

Karol

To jak jest naprawdę?

Jędras
@Karol

Ale co?

Mateusz

Szanowa osobo dodajaca wszystkie te wpisy za poswiadczenie nieprawdy zarzuty ktore sa w tych wszystkich komentarzach i za twoja niewiedze podszywanie sie pod osoby pracujace w firmie dalej czeka cie kara ktora zaniedługo dostaniesz jak odwiedza cie ci panowie którzy mają coś takiego jak Kajdanki i nazywa sie to policja i prokurator dziekuje i pozdrawiam cie napewno sie spotkamy w Sądzie

O
@Mateusz

Strach Świetna opinia o tej firmie. Tylko straszy. Oto dowód. Uciekać jak najdalej!

@O

Nikogo nie strasze .matełusz wie co mówi. Mamy koleguw na polici. Kocham swoją firmę i kocham pieniądze których nie mam. Jest mi przykro że was okradałem.

@Szczepan

Dalej jesteś analfabetą i zwykłą pompką ubierz lepiej swoją czapeczkę z napisem DOLICJA chociaż odpowiedniejsza byłaby nazwa ORMO i w teren może przytuli cię jakiś Biedroń

Helena

Zdradzisz skąd aż tyle nienawiści w Tobie siedzi?

Nails

Pracodawca ,patrz szczepan (z małej bo (usunięte przez administratora)nie zasługuje na dużą) strasznie fałszywa osoba wypłatę daje w częściach i potwierdzam co napisał poprzednik. Tylko potrafi się chwalić ile to on nie ma pieniędzy a ludzi wysłał na pseudo chorobowe żeby składek nie płacić. Ogólnie unikać cwaniaczka

@Nails

Jak się bierze zaliczki co drugi dzień to się nie zgadza bo trzeba liczyc pięć razy a po drugie znajdź pracodawcę co tak jak pan Szczepan daje wszystkie ubrania robocze bezproblemowo a nie używane po jakimś innym pracowniku

Nails

No tak ubrania dał nowe to prawda ale zaliczek nigdy od niego nie brałem bo nie było takiej potrzeby a inni co chcieli to nie dostawali bo nigdy na to kasy nie miał. Chłopacy na budowę przychodzili głodni to Pani Małgosia Kuś co u niej budowę robiliśmy dawała im zjeść i jeszcze nieraz do domu dała wyprawkę.

@Nails

Dziwne nie było kasy na zaliczki a sam dostawałem chłopie nie (usunięte przez administratora)Jak sobie jedzenia nie zrobili to co miał im jeszcze ktoś kanapki do pracy zrobić

Szczepan dawał kasę tylko swoim konfidentom i dupolizom

kora

szef niegrzeczny i (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora), krzyki, (usunięte przez administratora). Nigdy nie płaci tyle, ile uzgodniono. To jest (usunięte przez administratora). Posługuje się Ukraińcami, kłamie. Współczuję ludziom, którzy tam pracują. Pan (usunięte przez administratora)nic nie może zrobić, nie zna nic oprócz krzyków, kłamstw i (usunięte przez administratora). Nie polecam współpracy z tym panem

@kora

Na czym mobbing polegał? Pracowałem tam dość długo, nie spotkałem się nigdy z Mobbingiem czy szantażem. Wypłata zawsze się zgadzała. Gdy potrzebowałem auta, a było wolne na firmie Pan Szczepan pożyczył mi auto więc według mnie, można liczyć na pomoc właściciela.

Bije pracowników. Fizycznie. Będzie policja

@Kora

A skąd takie informację? Nie spotkałem się z czymś takim.

Mnie tak zrobil

@Kora

A kiedy jeśli można wiedzieć?

Kora

A tego bicia i poniżania było tak duzo że nie wiesz?

@Kora

Nie wiem dlatego pytam, jak wcześniej pisałem ja się z tym nie spotkałem

To zapytaj o Andrzeja Kubicę śp. co się z ni m stało.

Czy zdarzają się nadgodziny w Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki?

Dodo

Prócz tego, że najlepiej jakbyś siedział z Mateuszem od rana do nocy to nie ????

@Dodo

Czyli to sugestia a nie wymóg? ;) A ogólnie to jak występują to są płatne czy też do odbioru?

@Helena

Jak Szczepcio będzie chciał, to Ci zapłaci, a jak nie, to robisz za (usunięte przez administratora)

Zuzanna
@Dodo

Od czego to zależy czy będzie chciał zapłacić?

@Zuzanna

Zatrudni się tam i zobaczysz od czego to zależy

@Lukasz

Bez narażenia się na zatrudnienie nie zdradzicie tych zasad? :(

@Helena

Helena jeśli chcesz do biura to zapraszamy bo tam teraz pracuje taka tempa dzida że głowa mała

Czy w Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dodo

Ciesz się, że pracujesz. Jak nie chcesz to drzwi otwarte. Takie świadczenia...

@Dodo

Strasznie cwany jesteś i widzie że dalej nie masz co robić z sensem swojego życia nikt dla twojej świadomości nie robi w firmie szymbud nadgodzin a co ja robię na firmie po godzinach to nic ci do tego i nie musi ze mną nikt siedzieć wszyscy wychodZa o godzinie 16 a ty byłeś pewnie zwolniony bo kradles jak większość tych szpetnych wypowiedzi od złodzieji i nie nie musieli kraść bo każdy zarabia praca jak w każdej firmie a jak nie masz tak zwanych jaj i nie umiasz podać swojego imienia to nie wypowiadaj sie na mój temat

@Mateusz

Matołuszku każdy już wie żeś (usunięte przez administratora) Szczepana i na jego szczekniecie lecisz tu peany pisać na cześć swojego bosa.

@Mateusz

Proponuję wprowadzić do słownika interpunkcję. Chyba, że w szkole nie uczyli, ale skoro żonka wielka Pani prawnik, to powinno to zobowiązywać. Poza tym waż słowa, każdego potraficie obwinić o kradzież bezpodstawnie. Myślicie, że żadne kontrole wam nie straszne, ale spokojnie... zdarzy się tak, że się nie pozbieracie.

@Dodo

No chłopczyku żeś się teraz popisał rozumiem że grozisz chcesz to się możemy spotkać na kawę możemy nawet u ciebie w domu

Xxx

Wszystkich którzy zostali skrzywdzeni przez Pana Szczepana proszę o kontakt prawdaoszczepanie@op.pl

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki?

Szymbud

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numer zamieszczony w wizytówce. Zaprosimy Pana na rozmowę i wszystkiego się Pan dowie. Może Pan się również zgłosić bezpośrednio do biura. Serdecznie zapraszamy.

Damianos

To jest taki cienias i tchórz jakich mało! Ludzie nie wiem co tam robicie. Ja się ktoś boi to niech ucieka stamtąd. Ten gość nic nie zrobi! Na nim jest parę wyroków ale to nic bo on opłaca takich panów i jak przestanie to oni go dojadą. Nic się nie bać! Ja tak parę naście miesięcy temu to zrobiłem i nie żałuję. Jak najdalej od tego socjopaty! To jest chory człowiek!

@Damianos

Z chęcią bym porozmawiał na jego temat.

@Damianos

Możesz się ze mną skontaktować? Podaj e-mail albo napisz na maciejlik83@gmail.com

Krzysztof

Moja współpraca z szczepanem też skończyła się w sądzie pracy. Umowa z nim nie miała żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, zwykły (usunięte przez administratora) Po wyroku kasa zaraz znalazła się na koncie.

@Krzysztof

Możemy się skontaktować?

Peter

Wszystko co piszą to prawda. Jego przyszły zięć opowiadał co to jest za (usunięte przez administratora) nawet pokazywał nagrania co on w domu wyprawia. Ogólnie szkoda gadac. Zatrudnia prawie samych Ukraińców którzy mieszkają u niego na warsztacie w spartańskich warunkach. I to że chodzą głodni to prawda , jak dostaje się wypłatę nieraz z miesięcznym opóźnienie lub na 10 rat to jak może być inaczej. Opinie internetowe są wypisywane przez jego pracowników. 2 lata pracy bez umowy u szczepana to dwa lata stracone mam nadzieję że ktoś dobierze mu się do jego koślawej (usunięte przez administratora)

@Peter

Z chęcią bym się skontaktował z Tobą.

Budrew

Dlaczego firma Szymbud nie płaci swoich zobowiązań? Czy Pan (usunięte przez administratora) naprawdę nie ma już pieniędzy? Ludzie tacy jak on nadają się do kopania rowów a nie do biznesu w dresie i nieogolony. Oddaj nam nasze pieniądze! Jeszcze chwila i nic nie zostanie. Komornicy zajmą cały interes. Tak jest robić zlecenie dla osoby co nawet podpisać się poprawnie nie potrafi. (usunięte przez administratora)Myślę że dobre miejsce i dobre zarobki. Chyba że komornik zabierze

@Budrew

Przecież chwali się że dostał 1,6 mln dotacji kowidowych

Zostaw merytoryczną opinię o Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki?

Zobacz opinie na temat firmy Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szymbud Usługi Remontowo-Budowlane Szczepan Krzewicki