Opinie o Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j. w Zawidów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j. w Zawidów

Henryk Nowy wpis

W lipcu 2015 roku została ogłoszona upadłość likwidacyjna firmy, szkoda.

Zygmunt Nowy wpis

Hejo. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Czuję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Zawidowa. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j.? Czy mają wysokie stawki? A może jest dofinansowany catering? W Henkelu miałem smartLunch, ale nie wiem czy takie portale jak Pyszne działają w innych regionach.

Monika Nowy wpis

Czy w firmie można zarobić więcej niż najniższą krajową ?

Jadzia Nowy wpis

czy tam jeszcze sie pracuje? zastanawiam sie czy sie nie przyjac,kiedys pani K. dawała ogłoszenia ze można zarobić nawet od 1800zł do 2800zł to ja może zarobie ze 2000zł jako sprzątaczka?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
obserwator

Panie wielki biznesmenie r.kłopot jak tam w wariatkowie ha ha

czesław spawacz

właściciele famazu to kłamcy i oszuści przepuszczają kasę firmową na wygodne życie a ludzie są poniżani na najniższej krajowej i to na raty jak nie pasi to kopa w dupe i następny niewolnik!!!! ludzie nie dajcie się oszukać nie idzcie tam do pracy

pan

szkoda pisać już dawno powinni ogłośic upadłość (usunięte przez administratora).

dgd

1180 zł na ręke,tragiczne warunki pracy,sprzę jaki jest do dyspozycji pamięta komunę,chamskie odzywki ''szefa''.tyle,bo nic dobrego cie tam nie spotka

zawiedziony

,gdy pierwszy raz przekroczylem progi zakladu,ok,pozniej rozmowa,ok,gdy poznalem kier.produkcji,poczulem niechec tu pracowac,gdy wszedlem na hale produkcyjna,uwierzcie mi,ze mamy widniniej przy swiecy,i shludniej w piewnicy opuszczonego domu.wyplata w ratach,zaplecze XVII wieczne.jak dobrze ze juz nie pracuje w owym zakladzie,chociaz powiem szczerze iz nie potrafie zmieniac zaklady,bo jestem bardzo przywiazanym do ludzi przyjaznych gdzie poznaje,lecz musialem odejsc,nie watpie,iz zarobisz 1600 brutto.na cztery raty,stad i ocena mierna,bo jednak kiedys cos ,pracodawca sypnie

Borka

Odnoszę sie do wypowiedzi , która była wcześniej a nie wiem dlaczego zniknęła. Było opisane , że kiedyś było super - pare lat temu. Ja odnoszę się do dnia dzisiejszego. Jeśli umowy śmieciowe , płaca w ratach oraz chamskie odnoszenie się do pracowników uważa Pani za fajną sprawę , to gratuluję. Mój ojciec tam pracował i to co opowiadał po prostu ludzkie pojęcie przechodzi. Strona ta jest dla ludzi , , żeby wiedzieli co ich czeka u być może przyszłego pracodawcy - ja wypowiadam swoją opinie i proszę mi nie pisać , że niby to głupoty - bo to rzeczywistość. Opisuje warunki pracy a nie , że ktoś tam okradał kogoś - kogo to interesuje ?? Pisze o warunkach pracy na dzień dzisiejszy

wiesia

...wcześniej za czasów Twardowskiego to wszyscy robili co chcieli, a Pan [usunięte przez moderatora] okradał firmę na grube miliony i chciał doprowadzic do upadlości firmy- więc może niektórym to się podobało- "jak kota nie ma to myszy harcują"... Za czasów Państwa [usunięte przez moderatora] w końcu zrobił się porządek i proszę głupot nie wypisywac!!! Praca to praca, a nie miejsce do zabawy...

Borka

Kiedyś może i było fajnie i kompetentnie. Na dzień dzisiejszy kiedy nastała era Państwa [usunięte przez moderatora] ofirmie mozna powiedziec tylko jedno - tragedia. Płace nie w terminie na raty , tylko czekać na zamknięcie zakładu :(

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j. - Zawidów

• Jak się pracuje w Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j.
  • Wierzbowa 6
    59-970 Zawidów
  • NIP: 6151715326 REGON: 230820334 KRS: 0000086017

Fabryka Maszyn Famaz B.Kłopot sp.j.