Serwis Refractories

Zgorzelec

Opinie o Serwis Refractories

mikron

Hej, czemu tu taka cisza na forum, chyba firma nadal działa, powiedzcie jak tu z szansa na pracę?

TO DZIADOSTWO A NIE FIRMA. FRAJERSTWO I TO MOGE IM W OCZY POWIEDZIEC. BANDA [usunięte przez moderatora] JEDEN I DRUGI DZIWNE JEST TYLKO TO ZE KTOS IM JESZCZE ZLECENIA DAJE ,ALE TO CHYBA ZA DLUGI!!!! TYLKO NIE ONI UWIERZCIE

i tu sie zgadzam jesli ktos chce zrobic prace za obiecanki to tylko do nich, nie placa na czas albo nawet wcale po roku jak sie odzyska kase to jest super. LUDZIE NIE IDZCIE DO NICH DO PRACY!!! [usunięte przez moderatora] I KANCIAZE!LADNIE SPIEWAJA TYLKO A POZNIEJ NIEMA KASY. ale sie zdziwia jak zostana umieszczeni w BIK.

jeden z [usunięte przez moderatora] to wybitnie uzdolniony czlowiek w wykladaniu i zadluzaniu firm, dlatego pada. Poza tym nie placa na czas albo wogole. Ludzie z firmy fanty wynosza zeby odzyskac kase

vv

w upadłości a szuka ludzi do pracy... dziwneee

xxx

firma w upadłości...

Zostaw opinię o Serwis Refractories - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Refractories