Ziem-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Łódź

Opinie o Ziem-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

wąs

Pracuje w tej firmie 20 lat i mówię szczerze, że lepiej zorganizowanej bardziej dbającej o pracowników firmy nie widziałem. Takie hejty wypisują tylko życiowi nieudacznicy, nygusy i pijaki czyli dokładnie tacy jakich w firmie ZIEM-BUD nie tolerują. Jeśli chcesz pracować w dobrej firmie, mieć regularne wypłaty i zarabiać dobre pieniądze to śmiało dzwoń. POLECAM!!!

On

Nigdy tam nie idzcie. Tragedia i tyle

Odważny

Witam wszystkich firma Ziem-Bud to jak film "Oszukać Przeznaczenie" rozmowa o prace wszystko ładnie pięknie ale w praktyce to katastrofa, horror. Nikomu nie polecam takiego pracodawcy!!! Zarobki bardzo słabe!!! chyba ze dobrze podpierdalasz szefowi.

Atlas

Czejść Były. Zastanawiałem się ostatnio gdzie oni prowadzą rekrutację pracowników i komu dają w łapę żeby mieć zlecenia. Kiedyś się chwalili jakimś swoim człowiekiem w Inspekcji Pracy. On chyba dużo może bo czują się bezkarni.

atlas

Firma Ziem Bud dla ludzi o mocnych nerwach. Właściciel i jego dwóch synów to osoby tak nie kompetentne że nie dał bym im nawet stonki pod opiekę. Powinni sadzić buraki bo tam jest ich miejsce. Spawacze i operatorzy omijajcie ich z daleka.

Zostaw opinię o Ziem-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziem-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe