Agencja Fotograficzno-reklamowa "Bimarco"

Poznań

Opinie o Agencja Fotograficzno-reklamowa "Bimarco"

andrzej

Jest to firma nieprofesjonalna, nie szanująca klienta. Nie licząca się z opinią i sugestią klienta. Poza tym duszno tam od dymu papierosowego i zapachu alkoholu. Do tego wszystkiego jeszcze wulgarność skutecznie odstraszyła nas od złożenia zamówienia. A na to wszystko jeszcze cena wzięta jakby z kosmosu. Współczuję...

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Agencja Fotograficzno-reklamowa "Bimarco" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Agencja Fotograficzno-reklamowa "Bimarco": Najbardziej nie podobało mi się w Agencja Fotograficzno-reklamowa "Bimarco":

Zostaw opinię o Agencja Fotograficzno-reklamowa "Bimarco" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Fotograficzno-reklamowa "Bimarco"