Kozbor Przedsiębiorstwo Usługowe Teresa Kozak

Opinie o Kozbor Przedsiębiorstwo Usługowe Teresa Kozak

PanX

Dziwne te wasze opinie bo pracuje tu ponad rok i zadnego problemu nie bylo.

Zbycho
@PanX 07.09.2015, 17:41
Dziwne te wasze opinie bo pracuje tu ponad rok i zadnego problemu nie bylo.

Ha ha dobre sobie Czyżby endriu sie zmienił xdd

123a

Czy to Ty Zbysiu takie dobre opinie wstawiasz? Bzdura całkowita. Przecież nie raz Cię wydoił z kasy

pohacz

Co wy panowie piszecie pracuję w tej firmie 6lat jestem zarejestrowany kasa jest na czas normalny z niego gość uważam że szanuje pracowników pozdrawiam

mmm

uciekac jak najdalej: [usunięte przez moderatora], nieslowny ,niewyplacalny, spoznia sie z wyplata, najlepiej jakby za darmo robic u niego.

xyz1622

zgadzam sie w dodatku ma jeszcze czelność straszyć swoimi znajmościami z [usunięte przez moderatora] jak się upomnisz o swoje. Ciekawi mnie co na to by Ci znajomi powiedzieli jakby dowiedzieli sie że mają takiego kolege chwalipiete. Gośc na rozmowie o prace wysłał swoja żonę najpierw a potem czaił sie za samochodem jakby bał się czegoś więc jeśli ktoś sie do nego wybiera to niech nie bedzie zdziwiony jak sie tak wobec was zachowa po prostu sie boi

pegaz

bzdury opowiadasz kolego. Pracodawca fatalny, patrzy tylko komu za co upierniczyć pensję. Jest niesłowny i krętacz.

Zostaw opinię o Kozbor Przedsiębiorstwo Usługowe Teresa Kozak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kozbor Przedsiębiorstwo Usługowe Teresa Kozak