Chmurzyński Józef Wytwórnia Betonów

Radom

Opinie o Chmurzyński Józef Wytwórnia Betonów

Piotrek

Tragedia, nie płaci , dodatkowo jak widzę jak oszukuje przy betonie to mi się płakać chciało i uciekłem z tej firmy jak najszybciej bo kryminał.

ewela

Ja również przestrzegam! Nie płaci, a komornik kasy też nie może odzyskać bo cwaniak majątek porozpisywał! Powinien mieć już dawno zakaz prowadzenia działalności gospodarczej!

kris

PRZESTRZEGAM (usunięte przez administratora)

mechanik

Pracowałem tam na warsztacie.(usunięte przez administratora).kierownik pan (usunięte przez administratora)...próbował udowodnić że jest naj.udzieliło mu się od swojego szefa.próbuje udowodnic mechanikom że nic nie umieją i tylko on(usunięte przez administratora)

BOLO

200/300 zł za tydgodniówka . jak prawdziwy rasowy pracodawca polski

Paweł

płaci marnie, min na raty z awanturą, najlepiej się pracuje u niego za darmo

Właściciel to gość bez fantazji, myśli że ludzie będa u niego pracowali bez wynagrodzenia. Nie płaci pracownikom od kilku miesiecy

Zostaw opinię o Chmurzyński Józef Wytwórnia Betonów - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chmurzyński Józef Wytwórnia Betonów