Nast-Bud Sebastian Nastarowicz

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nast-Bud Sebastian Nastarowicz

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Sebastian Nastarowicz

Pracownik firmy - Właściciel Firmy

25.10.2023 03:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Sebastian Nastarowiczikona wywiad

Firma NAST-BUD to jeden z największych producentów betonu towarowego oraz materiałów budowlanych w okolicach Łodzi. Działalność rozpoczęliśmy w roku 2000 i od tamtego czasu lista naszych Klientów nieustannie się powiększa. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, deweloperów oraz wykonawców dróg. Aby sprostać ich oczekiwaniom postawiliśmy na rozwój naszego przedsiębiorstwa. Inwestujemy w nowoczesne wyposażenie i technologie produkcji, jak również w kompetencje i kwalifikacje naszych pracowników.

W jakich miastach Państwo działacie?

Sebastian Nastarowiczikona wywiad

Nasza siedziba znajduje się w Gospodarzu i posiada trzy węzły do produkcji betonu. Mamy też oddziały w Niesułkowie (koło Strykowa) oraz w Aleksandrowie Łódzkim.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Sebastian Nastarowiczikona wywiad

Firma Nast.-Bud powstała w 2000 roku. Wzorowałem się na swoich wcześniejszych doświadczeniach wyniesionych z pracy w rodzinnej firmie logistyczno-transportowej. Od początku istnienia firmy nieustannie inwestujemy w intensywny rozwój, zarówno w kwestii wyposażenia i produkcji, jak również kwalifikacji pracowników. Dzięki posiadanemu sprzętowi jesteśmy w stanie zagwarantować produkcję i dostawę betonu na poziomie 300 m3/h. Dysponujemy ponadto własnymi agregatami prądotwórczym o mocy znamionowej 400 KW, co pozwala na zabezpieczenie ciągłości dostaw. Nowoczesny park maszynowy, doświadczeni operatorzy i kierowcy – to wszystko sprawia, że oferujemy usługi oraz produkty na najwyższym poziomie.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Sebastian Nastarowiczikona wywiad

Od naszych pracowników oczekujemy przede wszystkim umiejętności stricte zawodowych, w tym praktycznych, np. obsługi maszyn, urządzeń i programów specjalistycznych oraz tzw. wiedzy branżowej. Najczęściej rekrutujemy na stanowisko kierowcy betonomieszarki. Sprawdzamy umiejętności oraz kwalifikacje kandydatów w siedzibie firmy. Przez pierwsze dni kandydat jeździ w asyście innego kierowcy, który sprawdza jego umiejętności. Jesteśmy też otwarci na pracowników bez doświadczenia. Zapewniamy im przeszkolenie i specjalistyczne kursy, dające uprawnienia. Mamy wysokie zapotrzebowanie również na pracowników biurowych. Wynika to z naszych standardów obsługi, które systematycznie podnosimy.

Kto odpowiada za rekrutację w Państwa firmie?

Sebastian Nastarowiczikona wywiad

Za rekrutację w firmie odpowiadają kierownicy oddziałów oraz dział HR.

W jaki sposób dbają Państwo o pracowników?

Sebastian Nastarowiczikona wywiad

Doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm naszych pracowników wynagradzamy adekwatną pensją. Rokrocznie podnosimy też wypłaty naszym pracownikom, ponieważ zdajemy sobie sprawę z rosnących cen i kosztów życia. Ponadto oferujemy szkolenia i możliwość podnoszenia kompetencji pracowniczych. Doceniamy zaangażowanie i chcemy tworzyć jak najkorzystniejsze warunki do pracy w naszej firmie.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Sebastian Nastarowiczikona wywiad

Przygotowujemy się na dynamiczny rozwój, ponieważ do Polski trafią duże zagraniczne inwestycje, co może zwiększyć naszą liczbę klientów. W dalszym ciągu pragniemy być elastyczni i przygotowani na nowe przepisy i wszelkie zmiany.

Maszynista Mustafa

Pracowałem nie całe dwa lata, jest bardzo elastycznie. Jak ktoś lubi nudną, ale spokojną pracę to szczerze polecam. Jak ma się lekką nogę to premia paliwowa gwarantowana. Ze świecą szukać takiego pracodawcy. Polecam.

Nowy wpis

Dobrych Świąt Bożego Narodzenia życzy firma Nast-Bud
Misiu Nowy wpis

Witam. Można prosić jakiś kontakt do odpowiedniej osoby w tej firmie co zajmuje się rekrutacją pracowników

Nowy wpis

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Administrator Nowy wpis

Nast-Bud Sebastian Nastarowicz chce zatrudnić na stanowisko Mechanik Lotniczy kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 11900 PLN będą osiągalne?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych w firmie Nast-Bud Sebastian Nastarowicz? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Maszynista Mustafa

A jak szefostwo dogaduje się z pracownikami?

Praca jest spoko jak ktos lubi duzo pracowac. Szef jest do dogadania

Daniel

Cisza i spokój na forum to najlepszy dowód na to, że pracuje się nam dobrze i mamy takiej potrzeby zaglądania na to forum.

Laki

Pracuje ktoś w tej filmie badz pracowal, Jakie opinie?

Honorata

@Piotr Dlaczego właściwie nie polecasz pracodawcy, jakim jest firma Nast-Bud Sebastian Nastarowicz? Proszę, żebyś nam to wyjaśnił. Może ktoś jeszcze był albo jest zatrudniony w tej firmie chciałby coś na ten temat powiedzieć. W uwagi na to, iż na wątku panuje cisza, bardzo szczególnie proszę Was o aktywność.

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Nast-Bud Sebastian Nastarowicz - Łódź

• Jak się pracuje w Nast-Bud Sebastian Nastarowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Nast-Bud Sebastian Nastarowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Nast-Bud Sebastian Nastarowicz