Alerolety Piotr Płocki

Łódź

Opinie o Alerolety Piotr Płocki

Ewa

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Konkurencyjne ceny, rolety - rewelacja. Nie miałam żadnych problemów z umówieniem się na pomiar, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, włącznie z montażem.

jony

pan wlasciciel firmy tylko nie wiadomo ktory udaje wielkiego biznesmena a tak na prawde jest to czlowiek ktoremu z butow sloma wystaje nie potrafi odpowiedziec na proste pytania nie polecam tej firmy nikomu

rolety

nie polecam tej firmy, NIEUCZCIWA, niesłowna, nieterminowa, nie odbieraja telefonów, nie odpowiadają na e-maile, jeśli już odbiorą telefon to kłamią. Generalnie wszystko na NIE.

Zostaw opinię o Alerolety Piotr Płocki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alerolety Piotr Płocki