Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska

Toruń

Opinie o Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska

Handlowiec

Generalnie jest Ok, fajnie że większość ekipy to normalni ludzie. Nie ma planów, w sensie są jakieś ale nie aktualizowane jak w innych pseudo korpo. Nie ma dowalania, męczenia,pewnie trafiają się firmy gdzie można mieć wyższą podstawę ale nie są to różnice warte zachodu i stresu. Pojawiłem się w MH 2lata temu i nie żałuję. wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Może się starzeję bo zaczynam doceniać i najchetniej chciałbym pracować tutaj jak długo się da. Umowa o pracę i święty spokój weekendami.

Nowy

Tak jak obiecywałem pracuję już więcej niż 3 miesiące w MH, wiec mogę podsumować czy coś się nie zmieniło. Przedłużyli mi umowę. Pensja zawsze na czas. Ludzie w większość bardzo mili, przyjacielska atmosfera. Zawsze trafi się jakiś cymbał ale tych jest na szczęście tutaj mało. Wiem że pracuje się głownie dla kasy ale aż mam wewnętrznego powera. Niby mała rzecz ale uścisk dłoni, gratulacje za dobrze wykonaną pracę ... spoko premia też była :) jak dla mnie mnie miłe miejsce. Jedna z nielicznych firm handlowych która nie boi się wypłacać premii i wręcz ciągle nowe zadania, za każde można coś dorobić. Podsumowując: przykładasz się jest spoko. Naprawdę polecam. Sama podstawa brutto to ponad 4 tys zł + premie :) wysokość premii zostawię dla siebie :) P.S. chociaż w budowlance kolorowo nie jest wiec ciężko o dobry wynik.

Nowy

Dopiero 3 miesiące pracuję w Metal-Hurt. Pierwsze wrażenia; szefowie wydają się być normalnymi ludźmi, miałem 3 miesięczny okres próbny ale już po pierwszym miesiącu pracy dostałem informację że wchodzę w premie i faktycznie je dostaję :) Nie chcę zapeszać mam wrażenie że atmosfera jest naprawdę miła, ludzie się starają. Może za krótko tu pracuję ale na chwilę obecną polecam, wypłata na czas. Bardzo ważne wszystko na legalu, umowa o pracę i nic pod stołem. Tylko kobiety z księgowości takie jakoś może mało miłe .... ogólnie Polecam. Jeśli coś się zmieni to na pewno wstawię sprostowanie.

ONA

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam jako pracodawcę.

Anonim

Pracuję w tej firmie od kilkunastu lat. Rodzinna atmosfera. Wynagrodzenie to zazwyczaj podstawa + premia. Jako pracownik biurowy z długim stażem zawsze mam ok 3-3,5 na rękę. Pracy dużo jak wszędzie ale wiadomo chociaż za co się pracuje, jak na warunki Toruńskiego rynku pracy to płacę są naprawdę OK. Szefowie bardzo normalni ludzie co raczej często się nie spotyka. Pensja na koncie zawsze 2,3 dni przed czasem.

Zostaw opinię o Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska